Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluva a gesta tohoto "polance" ukazují na to, pročje vyjadřování obyvatelstva zejména mládeže čím dále vulgárnější. Jeho arogance a sprostota přesahuje meze slušnosti. On ani nechce být slušný, on chce neustále hrabat majetek a moc.
  • Co dělá komunistický fízl v parlamentě???!!!

    Komusti patří do kriminálu!!!
  • Z té úvodní fotografie se dá zřetelně vyčíst:"Jsem sprostej hulvát, mlátím lidi, lidem, kteří se mnou nesouhlasí hrubě nadávám a marně se snažím vysvětlit armádě nezaměstnaných, že se mají jako prasata v žitě!Tak mně a moji stranu volte.Slibuji, že se ze mne stane tolerantní slušňák, Schwarzenberk se naučí konečně česky a přestane koketovat s poběhlicema, ,Gazdík přestane vyučovat a začne konečně normálně komunikovat.Jen tou Langšádlovou a Laudátem si jaksi nejsem jistej.Jsou to takoví nečitelní samorosti.
  • Byl to režim (a který není), kde se to fízly a fízlováním jen hemžilo, takže není žádného důvodu pro omluvu. Kdo žádá za tento výrok omluvu, nechť se napřed řádně podívá do své vlastní minulosti nebo se řádně seznámí s historií Československa před rokem 1989.
    • Podle tebe byl 200 milionový český národ zavřenej na 200 let a déle.
  • Vzpomínám si na aktivního zapáleného svazáka. Dnes je to největší nepřítel národa. Kradousek poplive každého. Co mu to tak spočítat?
    • je podivuhodné,jak takový dobytek může působit v politice a navíc vykonávát funkci mistopředsedy.Voličům to zřejmě nevadi a proto stále preferuje tu stranu,ve které je ten,co naší pokladnu přivedl na mizinu místopředseda.
  • I na Kalouska se voda vaří!!!
    • Jo, ale poněkud nezdravě dlouho!! *12* *12* *12*
      • Věděl co dělá, nechal rozkrást i dřevo v pekle. Takže ani v pekle není čím topit. Rusové jin také neprozřetelně zavřeli plyn.
  • víte co nechápu? Že se před časem chtěl dát s těma "fízlama" do holportu a dnes plive jedy...chtěl bych ho vidět, jestli o fízlech mluvil i před 89., resp. jestli mu nevadí, že ti "fízlové"
    mu před 89. dopomohli k vysokoškolskému vzdělání..a nutno podotknout, že za sokolský nazdar...a dnes by zpoplatnil i vzduch a chůzi po chodníku kdyby mohl...
  • KIMCID
    Kalousek a Zaorálek nepřítel národa
    • ono je jich více Diensbier a Huml,který doporučil Kvitové za vítězství Wimblendonu,aby si změnila České občaství.Vždyť ti lide si nevidí do úst s jakými výroky jdou na veřejnost.Místo aby byla oceněná,zkrachovalý dopravák ji pošpiní.To je úroveň a tokovou stranu pak máme volit.
      • Martine vy odvádíte daně v daňovém ráji ,já tedy ne a dostanu pár korun důchodu.Jak to bude až půjdou do důchodu lidé kteří daně a pod.u nás neplatí ?? taky dostanou 8000.- ???Pokud to víte,řekněte mi to,k čemu je našemu státu že nějaký sportovec sám za sebe vyhrává a dostává za to nelogicky velké peníze,mě tedy k ničemu,a Vám ?????
  • Mi komunysti dobře víme že Kalousek a Tečka a USA só naší nejvječí třídní nepřítelé! Aď žije náš Vůdce Putin!
  • A co na to soudruh fašista Putin?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit