Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S prohlášením Kalouska, že každý občan naší republiky dluží cca 175 000 nemohu souhlasit. Tak třeba zrovna já, já jsem u stolu, kde tyto dluhy vznikaly neseděl a ani jsem nikomu nedal plnou moc, aby za mě rozhazoval miliardy. Já jsem tuto vládu nevolil, tak ať se Míra laskavě obrátí na své voliče a na voliče ODS,ty ať to zaplatí i za ostatní lidi. Jestli chce Kalousek ušetřit, ať podá návrh na zrušení armády a bude mít hned na splácení dluhů.
  • Zkus to v Albánii.
  • Mohl by mi někdo vysvětlit, jak nás vlastně vede nejlepší ministr financí světa. Před chvílí jsem se díval na finanční portál a zjistil jsem, že dluh ČR dosáhl v tom okamžiku 1,755 bilionů Kč, t.zn.že každý dlužíme 175 500 Kč. Když se Kalousek ujmul ministrování, tak nám každému rozeslal složenku 120 000 Kč. Za dobu jeho ministrování tak státní zadluženost stoupla takřka o POLOVINU . To je tedy vláda rozpočtové odpovědnosti?? Nárůstu dluhu za pár let nerozumím a proto prosím odborníky o vysvětlení.
  • Míra neumí nastartovat ani auto, natož ekonomiku. Tu měl startovat Havel s Klausem a ne dokonale rozbít celý náš průmysl, už vidím, jak nám to západní kamarádi ulehčí, když jsou sami v pr.eli .
  • Chemický Míra bude investovat svoje nakradený prachy v zahraničí. U nás už není koho podojit. To hovoří za vše. Zkrátka už jsme v pr...!
  • Nu jsem zvědav, jaký lektvar chemický Mirek namíchá, aby ten motor ekonomiky nastartoval.
    Bohužel z let minulých máme zkušennosti takové, jako kdyby do motoru Porsche nalil petrolej s příměsí písku. To je ta pravá Mirkova startovací směs.
  • Kalousek nikdy nemůže ekonomiku v ČR nastartovat. Ten člověk je ve vládě x let a 23 let v politice. Takoví lidi to rozkradli a teď chtějí stavět, zase za cizí peníze. Nééé děkujem odejděte. Stát musí postavit podniky potporované státem a MZV musí sehnad zakázky. To znamená vyhodit i Šláfnberka, který na tom místě nemá co dělat. Tenhle chaos (pár zbohatlíků) tuto zem nespasí. *7*
  • Pane Mirku, jste nebezpečně krásný chlap.
  • A budou na jeho osobní zodpovědnost? Aby to nedopadlo jako s Novou. Bylo by třeba vše právně podchytit ne za stranu či funkci. Ale na konkretní osobu - kdo podepíše, v případě kracu ať platí........
  • po přečtení celého článku mě to připomíná stejnou utopii jako je komunismus a demokracie. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit