Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOP 09 je správná strana. Dokazuje to skutečnost jak rudokožcům hýbe žlučí. *2*
    • to, že nejsem obdivovatel TOP09, která díky Drábkům zkurvila co mohla, ještě neznamená, že jsem rudokožec. Dost jednoduchý pohled, vždyť ten Kalousek byl za totality politicky aktivní, bůh ví co je zač. V téhle zemi stojí všichni politikové za hovn@, neumějí se jasně vyjádřit a jsou zkorumpovaný.
  • Topka už je totálně na dně, už jim nepomůže ani svěcená.
  • vy ty naše politiky snad máte doma, o každém něco "prý" víte, ke každému kritika, tak neseďte, sepiště program a hurá do příštích voleb,. a když je tady demokracie, nepotřebujete prachy, příležitost musí být rovná, a když zvolili takového chudáka jako byl Karlík s čírem - máte cestu otevřenu *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • zaplať pán bůh, že je demokracie, ty volby jsou jen o inteligenci národa, já si nestěžuju. Jestli tu máme Zemany, Kalousky, Nečase, Klause, spící knížata a další výkvět co dělá jen ostudu, tak jak říkám ,je to o lidech. Komunistko Putinko, vy si ten váš diktátorský režim, který tak obdivujete strčte někam, aby tady vládnul nějaký chcíp@k na třicet let a dělal zvěrstva, z toho jsme už vyrostli. Komunisti a fašisti se nesmí pustit k moci.
  • Členka komunistické rozvědky Kleslová patří k architektům soudruha miliardáře Babiše, který se zrodil v roce 1998 na lince ČSSD. státní Unipetrol- Agrofert.To je hanba
  • Jeden v.l větší než druhý. Khárl a Kalous oba stejní bl.ci!!!!
  • TOP09, KSČM, ODS to je nevolitelný modrý hnus, zkrátka modrá bolševická mafie.
    • ale jdi ty brepto, je mezi nimi rozdíl, KSČM je stálicí, která mírně rostě a ti dva jsou, naštěstí, do kélu *2* *2* *2*
      • rudí zm.di vy si můžete podat s odstb ruce, stejná bolševická pakáž. Stejný praktiky za jejich vlády jako za vlády komoušů a nic se jim nestane, můžou krást, můžou vymýšlet kauzy na své oponenty a všechno jim projde. Jste provázaní, taky proto jste dostali rusofilního Klause ke korytu. Komouši s přebarvenýma komoušema z ODS, podejte si ruce a táhněte na východ.
    • Nesrovnávej nesrovnatelné, KSČ bych přirovnal k ANO kde vládnou estébáci.Přečti si časopis ECHO- Babšstán
      • Ano je modrá odnož ODS.
  • Hlavně aby Kalousek vzal na sebe hmotnou odpobvědnost za TOPku. Byla tady strana ODA za kterou zůstaly dluhy. Vedení ODA se do dneška potuluje v horních patrech naši společnosti.
    Také by Kalosek mohl vzít odpovědnost za dluhy české republiky, které vznikly za jeho působení coby min. fin.
  • Včera mě tu jistý soudruh psal že ekonimice rozumím jako méééé petrželce.

    Tssss. Včera jsem za noc získala 20 000. A moc jsem se nenadřela. *15* *15*
    Jsem prostě úspěšná TOP dívka.

    Tak se tu nezdržujete soudruzi a honem do práce. Lopata i krumpáč už na vás čekají. *2*
    • a co budeš říkat, až to ta lopata nebo krumpáč přistane na hlavě? *15* *15* *15* *15*
    • Ty jsi prostě takový Bc. Kak v sukních. Nebo, že by jste byli v příbuzenském poměru? Úroveň vašich příspěvků by tomu nasvědčovala.
    • jo když je prostitutka hezká tak vydělá.holka uživej si dokud ji mladá pak budeš ráda i za stovku *1* *1*
      • A jak se k té stovce dostaneš ty soudruhu Merkure? Budeš vracet pivní flašky? *15* *15*

        Jsem krásná a majetná takže muži přede mnou budou klečet vždy. Miluji ten pocit
        když vás arogantní zamilované chlapy oberu o poslední korunu, *1*
        • Já tus tovku nepotřebuju.Se špínama nespim. Jsem zabezpečen už od svejch 18 let a pracovat nemusím.
          • Bože jak já to vaše chlapské uvažování nesnáším.

            Muži si nás ženy žádají a cpou nám své peníze horem dolem. Ale špatné jsme my ženy.
            Považujete se za pány a přitom při pohledu na krásnou holk vám rozum přestává fungovat. *15* *15*
            • tos musela od někoho slyšet... a ještě dotaz? kdy mužům rozum funguje? ale nejprve zásadní . mají či nemají muži funkční mozek? *3* *3* *3*
    • ilir
      A KOLIK VYKOUŘÍŠ ??? *1* *1*
      • Utři si mléko co ti teče po bradě hošíku a nech si zajít chuť. Musel bys prodat
        dům abys mohl zaplatit za večer v mé společnosti. *2* *2*
  • Kaldo místo Kchárla budeš vodit na řetízu nejhezčí holku z vošklivince ? *11*
  • Kalousku, ja na čase založit novou, další stranu!!! Lidé mají krátkou paměť, vždyť jsi stále na svobodě!! *10*
    • Jo... tak nějak to bohužel je. Kalousek bude na naši politické scéně stejná zombie jako Karel Gott na naší scéně hudební... vždycky odněkud vyleze, i když už z něj bude opadávat ohnilé maso... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit