Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Kalousek je slepý.Šetřit ano,ale na správném místě.Stále se zdražuje,ale o zlodějnách pan Kalousek ani slovo.To vypadá,že v těch zlodějnách jede s nimi.
  • Už nenaděláme nic, peníze jsou pryč a obrovský dluh se splatit musí, nářky a nadávky jsou zbytečné.
  • Vy zaslepený arogante.... začneme u Vás politiků .... dostanete minimální mzdu a budete mít včetně svých rodin veřejná konta a chci vidět,jak budete nadále dělat ministra financí.... *2* Nedělal by jste to za takových podmínek ani minutu..... Začněte všichni ve vládě u sebe,vraťte zpronevěřené peníze,dejte udělat audity u firem,které dostávají předražené státní zakázky ( Omnipol ) a odvádějí nekvalitní práci... ( Skanska,Eurovia ) ... bude peněz dost.... seberte zlodějům to co nakradli a budeme mít všichni min. na 5 let daňové prázdniny a 1litr benzínu za 20,-Kč .... *16*
    • Naprosto souhlasím--zde není co dodat --je to i můj názor !!!! *16* *16*
  • šetřt ano,ale ne krást!
    • *6* říct nejsou peníze umí každý blb *6* Jsou tam od toho aby je získaly a né ožebračit národ *16* *16*
  • si žili nad poměry, vyhazovali jste prachy voknem a volili jste mne nejlepšího ministra financí a modré parazity. po dvaceti letech když jsme všechno rozkradli, tak přišel čas ZAČÍT ŠETŘIT. TAKŽE ŠETŘETE, ODSTAVTE MNE A MODRÉ STRAKY OD STÁTNÍHO KORYTA, NA MÍROV S NÁMI. ZRUŠTE SENÁT, ZAVEĎTE REFERENDUM A TRESTNÍ ODPOVĚDNOST PRO NÁS POLITIKY a uvidíte kolik miliard najednou ušetříte. pokud se ovšem opět nepoučíte, nebudete šetřit a pustíte nás opět ke státní kase, tak si pak nestěžujte.................
  • ... a rozkrádá se dál, okrádají se nevinní. Začalo se "jakoby "utahováním opasků - teď už není kde utahovat tak se loupí národ. My to vidíme! Kalousku a tvojí podplácející, to fackování národa ti neprojde. Jsi na řadě. Než se dostaneš k justici, nechť ti to národ vysvětlí ručně a stručně. Tvojí výchovy už jsme přesyceni.
  • Řeknu-li že je Kalousek nenažraný prase urazím tím všechny čuníky !
  • Šetřit nebude potřeba pokud vzniknou komise,které budou dělat přehled od odkloněných milionech a vrácení ukradeného majetku do státní kasy.Zrušit mise v Afganistánu,Jugošce,Iráku apod.Nekupovat předražené korupčně zbrojní zakázky.Obnovit naší výrobu .Plán mám,ale chce to dnes změnu a ne dělat tanečky jak nám to předvádí trojkolka a čeká jak dnešní demonstrace dopadne.Apropo nedemonstrují jenom odbory,ale další,kteří toho tady mají dost.Praha dnes musí burácet.V jednotě je síla.
  • igor.smolik
    Jeden větší zloděj jak druhej *12*
  • Zadupejme konečně do země ty trojkoaliční vládnoucí parchanty, kteří jsou založeni jen na přeběhlících jako je Peake apd., nemají tam uži co dělat, jsou to paraziti národa. *12* *12* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit