Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS jsou jako bratři v triku. Taky k smíchu.
  • A vesele se pokračuje v obellhávání a okrádání nás všech. Už bychom to měli řešit a vzít to do vlastních rukou. Dokud se budou tihle nabubřelci, jako jsou politici, soudci a jim podobní, kteří se pasují do role nadlidí roztahovat a nezačne jim někdo (myšleno mi ostatní) šlapat tvrdě na paty, tak jako se to dnes děje například v arabském světě, budeme mi ostatní jen levnou pracovní silou a poslušnými poddanými.
  • Nečasovi a pražské ODS se nelíbí, že se odkrývají jejich zlodějiny. Doposud se Nečas vždy postavil za všechny darebáky ODS. On jim věří. Za to my jemu NE !!! Proboha ÚOOZ hněte sebou a už to konečně vyšetřete, ať je jasné kdo je ten zloděj a Nečas přestane opruzovat a skončí i s nimi v base..
  • Nečas zas všechno jemně zametá pod koberec. Jenže ta hromada je už jak Everest.
  • Já jen pevně doufám a celému národu přeji , aby už konečně také došlo na jednoho z největších našich lumpů, Kalouska. Vondra jistě na něho časem také něco pikantního vytáhne.
  • Kalousek je aktivní, aby se zapomělo na jeho kostlivce ve skříni. Však na něho taky dojde.
  • Slizoun se ožralky bojí a nagy mu asi špatně radí jaqk na kostelníka. Tu kurvu bych úpověsil na jeho vysoiutěžený padá i s karlewm a byl by pokojj.
  • Jen se žerte hoši,masa dost.
    • Vzheldem k tuposti nebo prohnilosti jejich voličů je to jedno. Volit je budou stejně, i kdyby bylo takových a horších kauz a jejich hádaání denně tisíce.
      • ...,ano, ano, svatá pravda, blbost a otupělost voličů ODS, se snad z toho lepšího dá dát pouze do roviny modrých šmoulů a jejich úhlavního nepřítele Gargamela a přítele Stoupy, pitomost a naivita voličů snad pramení z toho, že veškeré sdělovací prostředky před volbami se nám snaží namluvit, že Bůh je Topolánek a teď je to jejich blb Nečas, proto se mu klaní, jeho uctívají, jeho žerou, skutečnost je však naprosto jiná, ale blbost voličů ODS je věčná, ...
  • Brontosaurus.
  • Jen keci VV.
    • mám dokem že platí KECY *3* ... ty kecy.. nebo včil už to neplatí???
      • Mám dojem,že platí kecy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit