Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Kalousek je dlouhodobě velmi schopný politik, poslanec a státní úředník (ministr, náměstek ministra atp.). Výstižněji to kdysi kdosi řekl na ÚOOZ, že je všehoschopný, bohužel. *12*
  • Kalousek je stupidní id io t.
  • Pan Kalousek je nejschopnější ministr-to zůstává
    • neokradeš,nezabiješ
    • Všehoschopný ministr bídy !
    • A Ty jsi nejschopnějsí v*l.
    • Nejschopnější GAUNER - to zůstává.
  • Hádáte se mezi sebou nacpaní ješitností. Ale nechte Johna, ať vyrukuje s tím, co
    na svoje bývalé "spolubojovníky" ví a potom třeba dojde na všechny - i na něj.
  • Kalousek měl už dávno za ty zpronevěřené státní peníze sedět a na dost dlouho,je to pořádná suma
    • Kalousek měl být již dávno odstraněn spolu s největším zlodějem Klausem. Bohužel, nenašel se nikdo, kdo by to provedl.
      • Ono to čeká až na tebe,akorát máš silná slova a silné řeči a skutek utek.Kdybys měl alespoň třetinu inteligence,odvahy a znalostí jako ten tebou nenáviděný Klaus, tak bychom mohli v prezidentský volbách dávat hlas tobě.ALE.duj větře duj to je tvoje filosofie.
  • John po tom co předvedl ve vládě se neměl do novinařiny vůbec vracet ale teď ryje do těch kurev zlodějských což mu schvaluji jen tak dál
  • Veverky skáčou na TOPolech.
  • Věřím,že ani Kalousek,vyjma Policie,nebude brzy nikoho zajímat !
    • Kalousek není sice my cup of tea, ale říká věci jsou skutečně jsou a snaží se je řešit. Samozřejmě leckomu by se líbilo, kdyby mu sypal za nic nebo alespoň sliboval bezpracný ráj na zemi. Ono totiž má-li rozdávat, musí být z čeho. A dluhy se platit musí, ne jak říkali ti co čekali pomoc od Marťanů a tak zadlužili naše vnuky.
      • Kozomrde, neděllej tady ze sebe nějakého intelektuála nějakými bonmoty, jako není můj šálek čaje a podobně, když víme že jsi jen hloupý kikán který to všechno kopíruje a hledá na netu, přitom tvá makovice je prázdná!!Tak zalez a běž za kozou do chlívka,!! Tvůj tea je čaj koupený v Kaufu za 12 Kč!! *3* *3* *2*
        • Ta tečka je Pišta z Plzně ?
          • Jistě, to nevíš?To je Pišta Žiga zvaný kozomrd ze s Plzně!
            • Jo, už jsem o něm i četl, že žije v polorozpadké barabizně, je na dávkách a nemá přátele ani mezi svými. Má opravdu maturitu a ani cikáni jej nemají rádi, protože se nad ně povyšuje, a tak se snaží i povyšovat nad námi. Anglicky neumí, používá zřejmě překladač Google. Zjistil jsem to, když se chtěl nade mnou vytahovat anglickou větou, tak jsem mu odpověděl pomocí věty se slovem , které v angličtině má více významů, řídících se smyslem textu, samozřejmě to nepochopil, takže mi bylo jasné, že tento jazyk neovládá a jenom se snaží dělat chytrého pomocí internetového překladu. Takové větičky typu " A cup of coffe, or tea" atp. se vyučují již v prvních lekcích učebnic angličtiny. Vlastně je hloupý a nerudný, protože není nikde oblíben, což jej dehonestuje na úroveň opuštěného primitiva...i když to vzdělání sice má, ale je líný jako vandrák v červenci...
            • Díky. Něco jsem o něm slyšel,ale o tom vztahu s kozou,nic nevím... *14*
      • Kdyby nekradl na MO,a pak na MF,tak i tví pravnuci jsou zajištění... Jen hlupák,mu žere jeho farizejské řeči a jen hlupák nevidí jeho výsledky na MF a to,i když přivedl většinu národa do bídy,tak dluh se pořád zvětšuje..
  • Trapnej Radek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit