Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to to samé, jako když zloděj křičí chyťte zloděje.
  • Největší skvrně naší politiky jsou- Grebeníček, Filip, estébák Babiš a velespasitel Okamura a samozřejmě modlářka Semelová.Kalousek má pravdu.Babiš lže
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ,,,
  • ostapkotab
    Test $
    • ostapkotab
      jo dobry dolar to tady pise
  • Už dlouho jsem se tak neradoval když vidím,ubohého,bezvýznamného,nikým nerespektovaného podvodníka a lháře Kalouska,ze kterého si dělá p.Babiš na očích veřejnosti srandu a má ho někde.Kalousek už je jen hloupý blbeček který brečí že mu sebrali hračku.Ať jde přesně tam kam patří to boží hovádko.Konečně se našel někdo,kdo mu jasně ukázal jeho pravou tvář.Je to ubožáček,kterého už snad nikdo nemůže vážně,jen ať se dál ztrapňuje,lidé nejsou hloupí a my se aspoň dozvíme z úst pana Babiše co všechno na ministerstvu vyváděl.
  • Kalousek nemůže překousnout, že už je mimo hru, tak kolem sebe kope. Moje doporučení - táhni do pr.....!!!
  • Kradlousek je z Babiše úplně opupínkovaný. Před chvilkou na ČT 24 skákal redaktorce do řeči a několikrát opakoval, že jsou Babiš a jeho Lidové noiviny lháři. Přesto, že mu kladla další otázky a snažila se ho umravnit, brunátný Kalousek znovu a znovu opakoval , že Babiš je lhář. Po odchodu do opozice sliboval, že budou konstruktivní opozicí, ale jak je vidět snaží se jen vše bourat, negoval, aby se nové vládě vedlo co nejhůře a aby vzbudil dojem nenahraditelného a "nejlepšího ministra financí ve Stř. Evropě???
    • Krtek,Dluhopis Kalousek je kun v poslednim tazenim ,kope kolem sebe ,hazi na vsechny spinu,citi se byt Nedoceneny a nepostradetelny.Uz aby zubata kmotra si pro nej prisla.
      Jeste bude pozadovat statni pohreb s poctou hodnou Hlavy statu.
      • ostapkotab
        jinak mi muzes poslat sve hodnotne clanky na centrum1952@centrum.cz *1* *1* *1*
        • Milej zlatej ostapkotab, je mi cti ,ze me zves na pivo a nabizis mailadresse:problem je ,ze ja nepatrim mezi 4%.Mimo to ,piju vino a vedou u me Damy.Mej se dobre ,umerne tvym
          moznostem . *1* *3*
      • ostapkotab
        čurakem muze bejt klidne treba : % kund@u treba : { i }
        • ostapkotab
          jinak pokud jsi treba prazak tak te rad pozvu na pivo
      • ostapkotab
        jinak jsi anonymni sr@cka jako 99% sracek zde
        • ostapkotab
          pochopil sr@cka je zakazana sracek ne-------ale asi po teto me intervenci ten filtr asi vylepsi,neva nahradnich znaku jsou tri pr#@&€. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • ostapkotab
        duchodče par metru nize mas ode mne vzkaz-------čurakem---snad pochopis
  • už aby si Kalouska vzal rohatej, za jeho hříchy. Však ona se již pro něho vaří voda *16*
  • Je velice jednoduché něko urážet a pošpinit...tim nijak Babiše neobhajuji...
  • Teď Myrdovi zbylo jen vyštěkávat. Moc je v prachu a prachy v prachu. Až bude Babiše chválit tak to teprve bude stát za pozornost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit