Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Republice by prospělo, kdyby tato vláda nasedla do letadla a po vzoru Poláků odletěla do Smolenska *1*
    • Rád přispěji na letenku. *16* Aby bylo plné letadlo, posadíme tam ještě velký kus parlamentu a senát. Nesmíme zapomenout na velkého kupónového machinátora a jeho melody boys. *5*
  • Vetšina kryplů živnostníku je volila tak mají co chteli zmrdkové *12*
  • Nevím, proč všichni žbrblou, stačí si přečíst článek z " 18. 07. 2011 v 19:20
    Nečas: Do roku 2020 bude Česko na světové špičce konkurenceschopnosti "
    a každý musí vyskakovat radostí! *1*
    • Také jsem vyskočil radostí. Už jsem dlouho neslyšel takový dobrý vtip. *1*
  • Komu se současný systém nelíbí, musí si dnešní náladu pamatovat až do r.2014, kdy budou další volby ... pokud nebudou předčasné ... O volbách může každý volit to, co mu vyhovuje a nebo nevolit to, co ho zklamalo nebo naštvalo. Základem je jít k volbám a volit, volit, volit !!! To je vše. Jak málo stačí. Když volič nesouhlasí s kandidátkami, může do obálky vložit třeba leták z Tesca. Ale i to je volba. Dává se tím najevo, že konkrétnímu voliči nevyhovuje žádná volební kandidátka. Po volbách nejvíc u piva brblají ti, kdo u piva byli o volbách a nezvedli svá ctěná těla, aby šli něco udělat pro blaho sebe a dalších spoluobčanů. Už teď by se měli lidé, kteří nesouhlasí se současným stavem a možným vývojem, dávat dohromady, vzájemně se podporovat a dalším ukazovat, jakou si představují budoucnost. Já osobně tedy volím třešničky, protože jejich volební program se za léta nemění, nemají korupční megaprůšvihy a chovají se slušně. *5*
    • i když se mi to tady nezamlouvá a celá pravicová reprezentace stojí za prd, přesto bych voličům třešniček zařídila alespoň 14-tidenní pionýrský tábor u bratrů v Severní Koreji, aby si připoměli zač je komunistů loket!
  • Teď zuřit živnostníci nemusí,co si tam zvolili to tam mají. Mě stačilo vidět místní elitu v místě, kde bydlím co propagovala TOP09.Na poblití! A taky to tak dopadlo. *11*
    • Mezi slovy Elita a Jelita není skoro žádný rozdíl. Stejně tak jako Šlechta a Šlichta. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit