Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejte mu radši dýchnout do testeru.Alkoholik řídí 10 milionů obyvatel.To se mě snad jenom zdá.
    • Chudáček malej, dyť von k té své zálibě v chlastu nejspíš přišel za mlada když byla Bechyně plná zelenejch mozků (díky vojenskému megaletišti za městem v lese), takže je vlastně od tej doby doživotně poznamenán pač v mládí kolem sebe nic jinýho než vožralý zelený gumy neviděl.. Takže von je vlastně natolik poškozenej že bych ho hned navrhl za člena III.odboje ! *1* *1* *12*
  • Jo jo, není to žádný Kristus, už je to venku
    • A ani ďábel ?
      • no, spíš pan katecheta :)
        • Já bych to viděl na nezbedného ministranta!
      • no, sp
  • ty prase že seš gentleman *12* ? ty alkoholiku děláš ze sebe lva salónů, dyť by ti ten zahnívající úd prolezlej kořalkou ani nevstal(z mrtvých..), škoda že ten mladík byl asi měkej, jinak bys dostal pořádně přes držku a dopadl minimálně jak ten hňup z VV onehdá v nočním baru *1* *1*
  • Bárto! Máš šanci, že tě budou volit, že bude více než 5% !!!! Pošli je do hajzlu. Jediná šance, Nebude se Opakovat!! Kdo Zaváhá- prohraje.
    • KDD-Každý Den Dobrý. A z každé miliardy na dálnice milionky domů,takže nějaká pětiprocentní hranice volitelnosti je mi ukradená.Tvůj Ferda
  • Viset,, viset,, viset,,
  • Myslím,že Kalousek trpí psychozou,což je vážná duševní nemoc. Ale je tragické,že Nečas ho nechá ,vlastně místo sebe, řídit stát namísto akutní léčby!!! Co se týká Peake a VV,tak se přiznám,že jim to za ten kolosální podvod na voličích přeji... A navíc pí.Peake je sice hezká,ale také už dobře zkažená...Když její kolegyně falšovala hlasování,za což se na západ i východ od nás zdávájí mandátu,tak ona místo studu a omluvy,ještě napadla všechny chlapy v parlamentu,že nejsou chlapi,ale nevychovaná hovádka,takže to má také dobře rozdané jako John,Ferda a jiní véčkaři!
  • Alkoholik, který si to nepřizná má opravdu vážný problém.
  • Je to opravdu velký chuj. Je třeba ho už kopnout do řiti až vyletí z toho ministerstva zavřenými dveřmi. Už mu kape ne karbid a pořádně mu šibe. Chlast je chlast, jen se divím, že mu to všichni trpí, grázlovi.
  • primitiv a hulvát zůstane stejný i když nosí drahé obleky a kravatu.
  • Bárto, ty srabe, to se necháš urážet?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit