Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Občané naší krásné vlasti, všimli jste si že největší debilové kandidovali v Praze a jejím okolí, jelikož jinde by se do parlametu nedostalli.
  • Kouříš, "capko"?
  • Zuzano,po celou dobu jsem se domníval,že to jen hrajete ale ted už vím že ne.Sancta simplicitas,sbohem rozume,i takoví jako vy a slerotická-ý Kapca mají hlas a podle toho to také v naší zemi vypadá.Ke Kalouskovi už se vyjadřovat nebudu,takové h...o si mou pozornost nezasluhuje.
    • Když tak kacpa.
      Říká vám něco pluralita názorů? Nebo vy chcete zpátky totalitu?
      Zuzana má úplně jiný názory než já, shodly jsem se pouze v tom, že Kalousek za vše nemůže.
      Nevím, jestli jste ekonom, ale tady někdo dával nějaké odkazy. Chtělo by si to přečíst, naštudovat a ne hned bezhlavě nadávat.
      Jinak, chováte se jako čuně, pokud paní, která má přes padesát a vychovala dobře svoje děti, nadáváte do h..o..en. Tím pádem o vaše názory slušný člověk nestojí. Sbohem.
      • Se tady nerozbreč, užvaněná náno! Když si přečtu tvoje příspěvky, tak tě hodnotím jako nejsprostší pisatelku v dějinách Tiscali. Ty snad nejsi ani ženská! Zalez za kuchyňskou linku a pusť si pračku!
        ps.
        A teď zase napiš něco o šmejdech, blbcích, č u r á c í ch apod. Ukaž všem co jsi zač!
        • Hm, když tak zítra.
  • Kalousek má pravdu,jako MF byl dost dobrý.Kam mu sahá Soboťák??Problém Kalouska je,že ho dlouhá léta masírují masmedia za něco,co mu nikdo dosud nebyl schopen dokázat.A věřím,že politiuckých soupeřů,kteří by ho kdy chtěli potopit.kdyby mohli,by bylo dost.Ovšem nestalo se tomu tak,takže dost věřím tomu,že Kalousek zase tak nezákonné věci neprováděl.
    • Přesně tak. Ale k tomu, aby to člověk pochopil, je třeba o tom něco vědět. Tady je zbytečný se o tom bavit.
      Kalousek si hlavně uškodil svým arogantním chováním, k tomu ho párkrát nachytali pod parou.
  • Kousek jsem viděl a Kalousek je jenom ukecanej rádoby chytrolín. Dokázal by vysvětlit i pravej opak stejnejma argumentama...
  • Angelo, to hold umíš žít *1* . Díky za tipy, člověk se učí celej život, ale stejně umře blbej *14*
    • Já to říkám furt, že nejlépe se mají blbci. Čím je člověk více chytrý, tím je více bit.
      Podívejte se, opbh si ve Ferari /s jedním r/ vozí prdel, "ližuje" po Evropě /ponejvíce spíše na jih/. Nakonec zjistí, že chatuje na úplně jiném serveru, že chtěl "ližovat" s jinou instruktorkou za 2000 euro. To musí být kurňa mašina, Kde na to ten pablb opbh vzal?
      • Zase jsis, "skitchubko" naběhla na vidle! He he he... Měkké "i" je tam úmyslně, neb se jedná o orál, frštens? Je fakt, že jsem v tom fofru nedopsal že "zatím mám s řidičem vyližováno"!
        Ještě mi napiš, jestli víš kolik "r" se píše ve větě "ku.vy zas.aný z bo.delu, sp.ostě vot.avujou."
        • Jsis? To je co, ty shite?
          Prostředník a šlus. Jsi primitiv.
          • Ty nesi? Si mrtvá? Sis to zavinila sama? Si čuba nebo pes, ty "cpako"?
            • S ožralými prasaty nekomunikuju. Hezky se vyspi.
        • Ještě valium je celkem fajn. Když ani to, tak lopatou po rypáku.
          Jinak jsme se zasmály, vopravdu, jak dlouho ne.
          Máš radost?
        • ps. Zase mi tam chybí "a" (nedopsala), ale při vaší inteligenci jste jistě pochopily že psát jako ženská není moje parketa. Další utkání s vámi se odkládá na neurčito (teď se musím připravit do restaurace, je pátek).
      • To není naše starost *3* . Ráda bych napsala, že strávím víkend na golfu, ale nenapíšu. Nechci provokovat *1*
        • Tož raději to nepište, ještě by nám mohl někdo tu americkou pračku závidět.
          Užijte si to. *2*
          • Ve skutečnosti to spíš vypadá na dohánění domácích prací *3*
  • Kacpa a Zuzana jsou dvě (pravděpodobně jedna) SUPERUKECANÉ ženské (možná muži), které pomocí lží a polopravd obhajují pravici a kapitalismus. (viz všechno níže psané)
    • Poslyš, šmejde, tys musel mamince vypadnout z porodních cest přímo na hrotek, určitě se ti to nestalo při lyžovačce, na to, ty špíno nemáš, jinak si ti nedokážu vysvětlit, že jsi tak úžasně, báječně vytrvalý. *6*
      • Teď zas poslouchej ty, běhno! Když tě tvoje máma chtěla prodat překupníkům dětí (jak bylo jejím zvykem) na "náhradní díly", tak narazila na svůj životní styl feťačky. Byla totiž "na heroinu" už moc dlouho a překupníci věděli že to máš v sobě taky. Bylo tedy po kšeftu a zůstalas naživu. Poděkuj drogám za život a jdi si šlehnout!
        • Je to horší, než jsem si myslela.
          Zkus tohle, nemám čas hledat dál
          http://www.elinka.iporadna.cz/
          Přeju hodně štěstí, drž se onv, knv,mnv, kks atd.
          • Jóó děvenko, "na hrubý pytel (p.ču), hrubá záplata"!
            • Ty pytle, zasloužil bys ještě k tomu ode mne pár facek, ale jsme jen na netu.
              Tak štěkej dál pejsku, haf haf!
      • To by ještě scházelo, aby se ten živočich množil dělením *7*
        • To by ani komunismus ani Pánbuh nepomohl. *1*
          Zuzano, přeju pěkný víkend.
          • Taky přeju pěkný víkend *2*
    • Osle! Jsi pablb nebo tupec? Nebo obojí?
      • Hele ty modrá k r á v o, právě jsi se odhalila co jsi zač! Tenhle trik s odpovídáním sám sobě tu naposled zkoušel Prdící s Evou, tedy nic nového! Čekal jsem jenom, jak dlouho to vydržíš bez vulgarit. Nevěděl jsem totiž, že Kchárljugend má i dívčí oddíl.
        • Můžeš mi ty šmejde vysvětlit, proč nepíšeš pod svým nickem?
          Co tě ke krádežím a podvodům vede?
          Vysvětli a pak vypadni!
          • Ty se radši starej o svou nicku a dávej si na ni pozor, hlavně při holení !
            • Neboj, jsem většinu času střízlivá,
              ale o tebe mám starost.
              Něco se sebou dělej, takových lidí je, co navštěvují psychiatra. Podívej se na USA, tam má skoro každý svého terapeuta. Ale tady se za to stydíme.
              Potřebuješ pomoc. Teď jen píšeš na net vulgarity, pak se to bude stupňovat, můžeš ublížit nejen sobě, ale i ostatním.
              V prvé řadě to chce vystřízlivět!
              Zítra napiš, jak ses rozhodl, když tak sem uveď mail, a jistě tě někam pošleme.
              Držím palce!
          • Už jsi někdy zažila aby se zlodějské děvce něco vysvětlovalo? Já teda ne! Zahnat ji zpět do bordelu ať si na sebe vydělá a šlus! Táhni "pucko", nebo jak ti tam říkají!
            • Kdyby měl 80 nicků, tak se stejně vždycky prozradí........
            • Ty jsi fakt špína. Až se mi chce brečet. Jaký je tvůj původní nick?
            • Zlodějská dě..ka jsi ty, už máš asi šestý nick, prase. Nulo.
            • Ty si teda taky hodně statečnej......... a zbytečnej
        • Piš darebáku pod svým nickem! Podívej se co v tom děláš za bordel, čuně!
          • Přijde ženská k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, já mám nějakou "kacpu", už jsem tři dny nebyla na wc."
            Lékař: "To nebude takový problém, mladá paní. Až přijdete domů, tak si pusťte televizi a až v ní bude mluvit Kchárl, tak se "poresete" jako nemluvně!"
            • No nic holka, vidím že tu zaplňuješ skoro celou stránku, což s oblibou dělával "sniper, tečka, JUDr.Karel Vlk a korektor s Prdícím". Nadáváš jako špaček (slušně řečeno) a snažíš se přikazovat a rozkazovat. Tvé výlevy hodnotím "palcem dolů", jsou bez vtipu a nanejvýš nudné!
              Pozdravuj v Kchárljugend
              • Reakce na příspěvek:

                Já bych řekla, že to tu sviníš Ty a to fest. Nadávám jen křupanům jako Ty.
                Zmiz a nelez mi na oči šmejde!
                Chlap, který používá iks nicků je dobytek a zloděj. Vypadni!
            • Jemu to stačí. *1*
            • Ze by to byl vtip? Hahaha *12*
            • Hm. Nic jiného jsem od tebe nečekala, žumpo. Styď se, čuně zlodějské!
    • Schíza nebolí, co? *1*
      • Zdravím, paní Zuzano.
        Teď si vemte /mám s tím své zkušenosti/, že máte podřízeného superblba, dosazeného někým, a musíte s ním vycházet /viz třeba/ MNV, to je krutý trest!
        Ve vládě chybí česká Angela Merkelová. Ta by ty pitomce zleva, zprava postavila do latě.
        Přeji Vám hezké dopoledne!
        • Na to je dobré magnesium. Prý to pomáhá, a budeš mít "vylížováno" onv, knv,mnv,opbh nejméně na rok. *12* *1*
        • Taky zdravím *1* No, je to boj....... máme podobné zkušenosti, to potěší *4* . Pravda, potřebovali bychom Angelu či Margaret....... Ale s čecháčkem je to prostě těžký. Možná by otrávil i tyhle ostrý holky
          • Zdravím, paní Zuzano!
            Jestli můžete, tak mi vysvětlete tohle. Když jsem byla naposled na lyžích, tak mi instruktor poradil, abych si sundala z hlavy helmu a připevnila si ji do rozkroku. Oddůvodnil to tím, že my ženy máme mozek jinde než muži a že je potřeba ho chránit. Jestli se vyznáte trochu v anatomii, tak mi poraďte.
            • Kacpo a Zuzano, píšete tu že jezdíte po Evropě na lyžích. To jste nějaké socky nebo póvl? Já když chci lyžovat, tak si sjednám nějakou zkušenou sjezdařku (nejlépe světovou přebornici), dám ji 2000 euro, a ona za mě ten kopec sjede. Koukám na ni z okna a mám vyližováno! Naučte se žít! S autem to je podobné, když má Ferari plné popelníky, tak si koupím jiné a nemusím nic vyklepávat. Šofér je blb, říkal že to jezdí na benzín, ale auto přece jezdí na kolech, že?! Jo a ještě sex. Na něj mám 6ti rychlostního robota v podobě divočáka (žádný mužský prase mi nebude funět do obličeje), a když "jedu" na šestku, tak jsem hotová coby dup a můžu jít do salonu krásy. Já Vás tak lituju holky, žít v takové bídě to si ani neumím představit!
              Zdraví Vás Angela
            • Veselé je, jak se špína těm svým blábolům směje, už ho vidím, jak si u telky vymýšlí, co nám srandovního provede, haha..Už mě to ale nebaví. Je to tady jako v hnojišti.
              Otava jo? Vůbec to nemám odzkoušený, stejně bychom jeli se zkušenými vodáky. Ale láká mě to, je to zase něco jiného, na vodě, přespávat někde po kempech. I když já se přiznám, že jsem moc zvyklá na pohodlí, ale vydržela bych.
              *4*
            • My chápeme onv, opb, že jsi nešťastný, máme pochopení, ale lepší, když se přihlásíš na nějaký sex chat, tam se určitě nějaká chytne, já se špínou nemluvím, paní Zuzana také ne.
              Ukazuješ sám sebe, jakého máš koko..ta. Máš ho na hov..no, jinak bys ho používal doma.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
              Pa brouku.
            • kacpo, já to měla ještě horší! Já jsem helmu neměla vůbec, narazila jsem na pahýl nějakého stromku (asi metr vysokého) a dodnes mi všichni známí říkají: "Ty Zuzi, nepraštila ses na tom lyžování do hlavy?"
            • Ráda Kacpo anonyme......... instruktor neměl v rozkroku zřejmě nic. Pa, brouku
  • Pro Kacpu: Mám poslední příspěvek pod tímto článkem, a to jen proto, že se zde rozpoutala pro mne dost nesmyslná "debata". Nebudu již odpovídat pánům jako je "jan jan". Lidem, kteří se ohánějí tituly a diplomy a přitom neumí napsat slušně a pravopisně jedinou větu se můžu jen smát. Titul neznamená rozum, Nejde ani tak o pravopis a překlepy. Prominu chyby. I hrubé, pokud je člověk slušný a jeho rozum je selský. V tomto případě jde o boj muž vs. žena a to já nemám zapotřebí. Naopak vaše /tvé/ příspěvky do debaty mne baví. I když ne se vším třeba souhlasím, tak to neuráží, ale naopak přiměje k zamyšlení. Názor na Miloše Zemana asi nezměním, není mi sympatický, jeho projev mi vadí. Obávám se i negativního postoje zahraničí. Samozřejmě uznávám jeho vzdělání, ale jak říkám, není to všechno. I když jsem byla hodně zklamaná jeho zvolením, tak nejsem až takový pitomec, abych tuto volbu nerespektovala. Jeho manželka je mi ovšem sympatická. Tak to prostě je. Byla jsem Klausovec, předtím i Havlovec, i když druhé prezidentské období pana Havla už hodnotím jako špatné. Ale to všechno je můj názor a myslela jsem si, že člověk prostě má nějaký názor a není třeba mu hned udělovat "trest smrti", když se neshoduje s názorem někoho jiného. Nejsem žádný boháč, jenom se asi dovedu spokojit se standardem, a proto jsem volič pravice. Nikdy nebudu volit například komunisty. Vy jste volila p. Okamuru. Možná bych ho volila taky, kdybych nebyla účastna jeho divadelního představení, na kterém jsem prozřela a poznala jeho populistické divadlo. Ale osobnost to je, to nepopírám. A nejsem žádná mladá husička, která se ráda hádá... je mi přes padesát a mám dospělé /pro někoho důležité - vzdělané děti/. Fakt nemám zapotřebí se nechat urážet od nekonečných diskutérů......... Dobrou.......
    • kocourAmadeus
      Tak tomu já říkám "slovní průjem" nebo "mozková sračka"
    • Uvědomte si,že mně urazit nemůžete,vy určitě ne,že máte vzdělané děti vás ctí ale jsou to vaše děti nikoliv vy.A za druhé neurážíte mou osobu ale spostu slušných lidí v této zemi svou "slepotou a ignorancí" jinak váš názor plně respektuji.Jsou zde ale fakta která nelze žádnými argumenty obhájit ani tím to srdcervoucím vyjádřením.
      • A čím ty slušné lidi, mezi něž počítám i paní Zuzanu, simvás Zuzana urazila? Citujte tu větu prosím.
        A věta " děti vás ctí ale jsou to vaše děti nikoliv vy" to je s odpuštěním na facku.
        • To je ta pohádka o tom, kterak blbka študenty vychovala *1*
          • Já vidím, že si z toho houby děláte.
            Někdy to člověka nakrkne, ale to jsou chvilkové záležitosti.
            Myslím, že je pod naši úroveň se s tím mamlasem dále vybavovat. Ani není o čem.
            Člověk si má udělat každý den hezkým, aby mu bylo dobře.
            Místo, na které jezdíme několik let, bylo úplně bez lidí, syn je bohužel astmatik, u moře je mu dobře, já nesnáším letoviska, mám ráda svůj klid, venuju se potápění, ale teď zakopávám o lehátka jako někde na Rimini. Nechce se mi však měnit oblíbené místo, blbci dorazili i tam, a nejen z Polska. I od nás. Blbci jsou všude, přesto těch dobrých je víc. Doufám tedy.
            *4*
            • Bez počítačů to nejde, ale jde to najít rozumnou míru a děti jsou proto dětmi, že se do určitého věku dají tvarovat. To mi na tom bavilo nejvíc. Ukázat jim možnosti. Někdy přišly a brblaly, že tenhle kámoš letí do Egypta, tenhle letí do Turecka a třetí do Bibione..... pak přišli v září do školy a jejich zážitky se s těma egyptologama a pod. nedaly srovnat. Teď si sami proletěly Evropu pobyty i poznávačky a všechno to, o co jsme je my rodiče "připravili", krásně dohnaly. Navíc říkají, že jako dětem by je to tam asi nebavilo, že spaní ve stanu a máchání se v řece bylo zábavnější. Tak jsme to vlastně asi dělali dobře. Jinak, až se rozhodnete, doporučuju pro začátek Otavu *3*
            • Určitě. Já jsem na lyže vlezla nedávno.
              Na vodě jsme bohužel ještě nebyli, ale chystáme se.
              Musí to být zážitek. Hlavně pro děti.
              Jistě, že dá dětem věnovat i bez peněz, záleží na tom, jak rodič děcko vede.
              Jenomže víte, jak to teď je, "počítačová mládež".
            • My k moři nejezdíme skoro vůbec, opékání na slučníčku a celodenní konzumace nás nebaví. Potřebujeme aktivní dovolenou, když se něco děje, cestování, poznávání, sport. Když byli děti malé, tak jsme s nimi jezdili s velkou partou na vodu a na lyže a ten čas, který jsme s nimi strávili a věnovali se jim, se vyplatil. Máme super vztah. Někdo trefenej by tady mohl argumentovat tím, že nemá peníze na dovolené a vybavení....... prdlajs. Dětem se může člověk věnovat i bez lyží apod. Když si nekoupím každej den krabičku cigaret, tak budu mít za rok na pěknou dovolenou. To jsou moje počty.
      • Člověče, vzpamatujte se. Já osobně neurážím nikdy nikoho, pokud on neurazí mne, což vám se mnohokrát povedlo, a proto se bráním. Navíc mne nebaví řešit NIC s panem NIKDO..........tím, aby nedošlo k dalším nedorozuměním, nehodlám snižovat vaši osobu, jen tím chci nazančit, že se neznáme, nic o sobě nevíme a přitom tady vedeme spor, který není k ničemu. Absurdní. Já můžu s kýmkoliv diskutovat, ale ne s tím jedincem, z jehož projevu cítím: "si blbá nána, která patří k plotně a jenom já vím všechno nejlíp, tak to uznej a jdi zamíchat tu polívku". Vy máte snad ženu jenom do kuchyně a k prádlu? A o vzdělání už toho bylo napsáno dost. Mám ho také, ale titul v běžném životě nepoužívám, nemám důvod to zde uvádět, neb to nepovažuji za důležité pro tyto debaty. Je důležité pro další uplatnění ne pro vyzdvihování sebe sama. Proč já se vámi vůbec zabývám.........
        • Tak já jsem poznala hned, že jste docela chytrá, i když jsem na Vás měla hubu. Já myslím, že to vědí i ti pánovíé, co se ohání těmi tituly, ale couvnout nemůžou, natož omluvit, přitom jste jim nic špatného neřekla, jen holou pravdu. Ještě jim řekněte, že jezdíte na čtrnáct dnů exotickou dovolenou a týden v zimě do Alp a sežerou Vás úplně...))
          Ale být Vámi, tak by se na to vy...)
          • Jestli mám dostat trest smrti za to, že v zimě lyžuju v Alpách, tak to si ho ráda vyslechnu *1* . Ale já ráda lyžuju i v Čechách. Jestli není problém už to, že si vůbec dovolím lyžovat
            • Já s nima mám blbý zkušenosti z českých severních hor....... hlavně Orlických, Jeseníků a Krkonoš. Jsou neskutečně roztažení a hluční. Jakoby nebyli v Čechách, ale u nich doma. Netolerantní, děti nevychovaný........ Určitě jsou mezi nimi taky slušní lidé, ale v globálu je to hrůza. Zničený lyže jsme měli vždycky od Poláků a teď se k nim zdatně připojují i Rusové. Neznají či neuznávají fronty....... hnus. Horší je, že Rusovi se v Čechách už téměř nevyhneš *7*
            • To je pravda. Oni jsou lidi všude kolem příjemnější než tady. Snad kromě lokalit, kde se shromažďují hodně Poláci. To je taky výkvět Evropy. Kam se hrabou Češi.
              • Reakce na příspěvek:

                Mizerné zkušenosti s Poláky máme z Pelješacu. Pokud to jde, jsem tam kvůli dětem i tři týdny, a fakt dost hrozný. Je jich tam přehršel a neumějí se chovat. Nepořádek, hluk.
            • Mohlo by. My to máme kousek do Rakouska, raději jezdíme tam, vleky prázdné, bez front, lidi se netlačí, příjemní.
            • Už aby napadlo, co?
            • Tímto jste si zasloužila další zářez na závisti. Hehe.
              Taky lyžuju. Tak na sebe dávejte pozor.
          • *1* důležité je se z toho nepo........ to je fakt. Zajímavé, kam až se dostala debata o tom, že Kalousek má pravdu. Já ho taky nevidím jako alabastrově čistého, ale kdo je, co?
            • Já jsem si vzpommněla, když byla ta revoluce, OF, jak se lidi servali přímo na Kulturáku. Vytahovali na sebe kde co. Přitom se začali řešit primárně důležité věci.
              Mně je to fuk. Když mu to pomůže, a uleví si. Mně to ruku nerve. Je to jen ubožák.
    • Milá Zuzano. My dvě jsme se sice také střetly /střetla jsem se i s diametrálně odlišným NotCSSD, který mě vyloženě se..e svými hrubými výrazy s milionem vykřičníků, ale jedno se mu musí nechat, nelavíruje a stojí si za svým jako skála, nevím, jestli já bych to dokázala, asi ne/, přesto jsme si to nějak vysvětlily, a i když jsme rozdílného názoru na věci. Já jsem asi o patnáct let mladší než Vy. OF atd. jsem zažila na gymplu, a také jsem byla nadšená Havlem, poté už jsem byla vlažná, také jsem volila pravici, protože jsem si myslela, že nám "samiseosebestarajícím" pomůžou k lepším podmínkám k podnikání. Dopadlo to tak, jak to dopadlo. Okamuru jsem volila proto, že už nebylo koho volit, a u mě je to podnikatel, který se sám vyšvihnul na špici, má rád pořádek,a jeho program je tak trochu sci-fi. Ale proč si trochu nezahrát?..)
      Ať je to tak nebo tak, každý je svého štěstí strůjcem. V tom se asi shodneme. Vaše úspěšné, předpokládám, že VŠ vzdělané děti Vám přeji, také děláme s mužem, vše pro to, aby se hlavně potom uživily, tím co vyštudují, i když to bude více těžké.
      Zároveň Vás chci ubezpečit, že zdejší tiscali není pouze jan jan a jemu podobní, jsou tu i jiní lidé, kteří mohou mít podobný názor jako Vy. Já to tu beru velmi sportovně, mám nyní více času, tak jsem nahlídla, něco napsala, ale neberu to tu až tak vážně. To, co umím a můžu pomoct, dělám tam venku, ne tady na klávesnici. Shrnuto, zdejší nadávky a diskuse, jsou mi u prd.--e.. *1* Přeji i Vám hezkou dobrou noc.
      • Ok. Díky vám za odpověď. Vážím si slušných lidí. Střet je možný, nicméně není rozhodující. Sportovní pohled na zdejší tlachání je i můj kroj. A věřte, že pro rodiče není silnější a šťastnější chvíle než ta, že jejich potomci nejen že absolvují, ale že se i uplatní v dnešní ne zrovna jednoduché době. Důležité je pochopit a smířit s tím, že je to jen a jen na nás, jak se s tím vyrovnáme a že i kdybychom volili odleva napravo, nic není definitivní a člověk se musí vždy řídit především svým rozumem a schopnostmi. Samozřejmě že v mezích slušnosti. Přeji vám, abyste s vašimi dětmi prožila jenom krásné a silné chvíle. Jo, jo, porušila jsem slib, že píšu poslední příspěvek, ale my ženský jsme už prostě takový *2*
  • Kalousek ve svých ministerských funkcích hospodařil se stovkami miliard a také si zhruba dvěstě miliard ulil. Bral taky spoustu úplatků např. na ministerstvu vnitra a také podle potřeby uplácel (např. na vysokých školách učitele, kteří zfanatizovali studenty, aby volili Karla.) Nechal sledovat a odposlouchávat rok a půl Ratha, který není ta největší ryba, protože ho urážel ve sněmovně. Nepohodlné lidi se snaží různými způsoby odstranit, viz Lesy a další.Všimněte si také, že Bradáčová odloží kauzy, ve kterých je Kalousek hlavní viník.
    • Ok,,,,,,, a zdroj?
      • Jojo, chybí tady odkaz, zdroj, páč jinak je to jedna paní povídala.
  • Jsem penzista a pana ing. Kalouska si velmi vážím. Dokáže jako jeden z mála problematiku vysvětlit a nebojí se i na opravdu nenávistné otázky a výpady věcně a slušně reagovat. Naše politiky hodně převyšuje a to se v naší české rovnostářské socialistické společnosti neodpouští.
    Rád bych se zmínil o jeho přednášce a diskuzi se studenty na VŠE (Vysoké školy ekonomické v Praze), která mě přesvědčila, že zaplať pánbůh, jsou tu ještě lidé, kteří nešaškují, necaní fráze a mluví jasnou řečí. Celá přednáška má osm částí a velmi doporučuji ji shlédnout na videu (doporučuji shlédnout všech osm dílů). První část začíná na webové adrese:
    "http://www.youtube.com/watch?v=EJZzNKOlQGA&context=C44de2b4ADvjVQa1PpcFPY5HyGQGvFJeD8SnUi7TX7-J8fYJ0Ee9w="
    Všechna jeho vystoupení mají jedno společné, jsou věcná, podložená argumenty a zbavená canění a frází.
    Potřebujeme inteligentní, sebevědomé a schopné politiky a tou pan Ing.Kalousek je. Ve středočeském kráji měl nejvíce preferenčních hlasů což dokazuje, že si to myslí hodně lidí.
    Děkuji.
    • Akorát nesmí mít nějaký promile v žíle.
    • Tome ,pri vsi ucte k lidem /jsem take penzista/ tedy i k vam ,nevim zda se mam smat
      nebo rvat.Tento schopny clovek ,spolecne s KALOUSKO-NECASOVO vladu privedl
      stat na Buben.Copak vam to uslo?A co Dluhopisy'mate-li vnoucata ,ta vam za tuto chvali
      podekuji.Je mozne ,ze nevidite Bidu ,do ktere nas zatahli ?!
    • kocourAmadeus
      Demence je nevyléčitelná.
    • Kalousek už měl dostatek času ukázat, co se skrývá za jeho působením v politice a jaké jsou výsledky jeho práce. O "věcnosti" jeho vystoupení bychom také mohli s úspěchem pochybovat. Stačí jen tento rozhovor, kde se ohání komunisty, pokud nemá lepší odpověď. Vy jste dle mého názoru buď placený diskuzní propagandista, nebo pouze zaslepený ubožák, který olízne botu, která do něj kopne. *5*
    • Ano potřebujete, ale jen vy z TOP 09 a ODS !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit