Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...Kalousek: Závidím Pražanům jejich primátora Hudečka..." ... Kalousku, už to nehul ... nedělá ti to dobře, plácáš nesmysly a i jinak škodíš ... P.S.: Pražané, proč si Kalousky a Hudečky necháte líbit?
  • Ten Kalous je ještě blbější než jsem myslel, *16*
  • Jak jinak, než starý lhář a mystifikátor Kalousek, bude hájit svého stranického kolegu. Tím jasně souhlasí s tím, že puč na radnici byl správný. Čas ukáže, zda si to myslí i Pražané.
  • Závidím řekám, závidím jim....
  • Co na to říci? Snad jen to, že u Chemického Mirka je ta viróza již chronická a nevyléčitelná.
  • člověk už neví jestli se má tomu alkoholikovi smát nebo brečet, to jsou perly co vypouští z huby? Panebože za co? Žila jsem poctivě, proč zrovna mě musí vládnout idioti?
    • ... za co? Za to milá Jano, že se nedokážem domluvit a tu pakáž z Prahy vyhnat, třeba násilím ... a ono by to bylo tak jednoduchý, lidi jako Kalousek a Hudeček se rány bojí jako čert kříže... stačí dostatečný počet lidí a ....
  • psychopat..................
  • Nojo. A všude nám záviděj Kalouska. Až na 90% čechů.....
    • ale kdo ho teda volí, kdyby jen desetina, tak tam nemůže oxidovat 23 let pokud nepočítám i ty roky co seděl na UV před revolucí
      • No přece jeho strana. U nás se nevolej lidi, ale strany. S kroužkováním to nepochopila ani půlka čechů.A navíc ti ve stranách musej "sekat dobrotu". Dnes se temu říká plnění programu strany bez ohledu na morálku a názor zvolenýho člena.......
  • Krásné předvolební heslo "politici TOP09 zachraňují Prahu". A ještě krásnější bude "politici TOP09 zachraňují Českou republiku". Nu, ale ze zkušenosti známe, že to co Kalousek vychvaluje do nebes, většinou stojí za prd. To na co plive je většinou dobré ( v tomto případě to ale neplatí pro ODS).
  • Mirku prosím ustřel si palici, buď alespoň jednou chlap!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit