Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On není se Šlafenberkem ve vládě.Nečas vás zavázal k zodpovědnosti.Neměl si mu Kalousku zvedat ruku,aby podepsal.Ze začátku se hrdě hlásil a vystřelil na mě cizí slovo až jsem se připo.a on hned druhý den,když viděl co svou hloupostí zase vyvedl.
  • Kalousku s tím dědou v čele ,pokud položíte vládu společně s ČSSD tak ti budu věřit.Jinak opět kecáš jako jindy.Tento lži stát mě donutil k tomu,abych se příbuzných v zahraničí zeptal jak to je doopravdy v EU a USA.Všíml jsem si,že se začíná emigrovat z toho vynikajícího blahobytu na západě k socioalismu na východě,který mi jsme tady opustily díky lživé propagandě Havla a spol.
  • Důvod k emigraci.
    Stydím se za českou republiku.
    Kde domov můj.....už to není můj domov. Je to rozkradená země, bez pořádného prezidenta, bez pořádné vlády, bez pořádného práva. Žiju v cizí korupční zemi, kde se okrádají slušní lidé, staří a nemocní, kde zločinci mají přednost před poctivými, kde lidé nemají na základní potraviny, kde lidé nemají na bydlení, kde stát zasahuje do uzavřených smluv a porušuje je, kde stát se nestará o nemocné a ubožené lidi, kde korupce a zlodějny prochází beztrestně. Toto už není moje země, ve které bych byl na ni pyšný, toto je země za kterou se stydím. Státní hymna " Kde domov můj" už není moje hymna. *16* *16*
    • Lumpy je třeba zabít a začít je třeba od hlavy *16* *1*
  • Škody nadělal a ještě nadělá, když odejít, tak za ním potopa.
    • Je to starý ješita. Klausi za svoje, za svoje peniazky budete jezdit po svete. Už jste nahrabal dost.
  • Já už ani nevycházím ven, člověk má strach o život.
  • Důsledky budou kruté, to si pište.
  • Je jasné, že prezident institut amnestie zneužil. Vyjadřuje se k ní kdekdo, ale on, který to způsobil je zalezlej v hradní noře a je zticha jak sv.ně v žitě. Proč se nevyjádří k tomu, co ho k vyhlášení takového paskvilu vedlo. Václave, vysvětli nám to !!!
    • však on se vyjádřil něco vy smyslu že tím kritizuje pomalé a špatné soudnictví v čr a že ještě bude amnestii rozšiřovat...
      • ... no právě, další HNUS *12* *12* *12*
    • Cháchá, to bychom se dozvěděli asi věci... stačí, co říkají jeho "hradní kluci", i z toho je na b.l.i.t.í
  • Kdyby všichni ti zm*di v politice nesli za svou činnost odpovědnost, tak už tam většina nesedí. Byli by totiž popraveni za zpronevěru a velezradu !!!!!!
    • Máš právo na zpronevěru podat trestní oznámení. Už jsi to udělal někdy za posledních 23 let? *10*
      • seš antiparoubek, tečka, atd., že jo?
  • Povedený minulý rok. Ožebračování lidí, rozkrádání stamiliard, zdevastování policie a jako třešnička na dortu vypuštění sedmi tisíc kriminálníků na lidi. Ti nám dávaj šmejdi.
    • Propuštěných má být něco kolem 20 tisíc a nyní strejda, pomýlenec a suprdement z hradu, připravuje další trik, udělí přes 400 milostí, takže, bratři a sestry z ODS, si rovni v kráděžích z dotací EU, budou čistí a krásní s konty, o kterých se jen poctivě pracujícím může zdát, blahopřeji, větší bordel co je tady, to snad není ani v Mexiku.
      • Když si to lidé demokraticky zvolili, budou centrálně trpět !!! :-P
        O nezákonnosti a protilidovosti tohoto režimu se ví mnoho desetiletí. *16*
  • Nevěřím že Klaus o rozsahu a obsahu amnestie nijak nepřemýšlel. Určitě si dal práci a zjistil komu je potřeba ještě pomoct a právník mu to napasoval. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit