Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samej blábol, žádnej boj z korupcí není a nebude, přeci se nepřipraví o vlastní zisk... *10* *10*
  • Kdybych si také tolik nakradl,tak bych se také takto pousmíval.
    *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Strana Věci veřejné měla jako svůj hlavní program boj s korupcí. A jak to dopadlo, jsou to mistři v korupci.Co se týče pana Kalouska, byla na něho hozena špína.Když máte podezření , podejte trestní oznámení
  • kalousek je odvar klause!
  • Tzv. "boj s korupcí" je jen prázdné a falešné heslo a trafika pro mazané politiky.
    Nic jiného, než úplná adresnost volebního systému, nepomůže:
    Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl uloupen majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. „Lůze" rozdali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného mouřenína Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, zprostituované katolíky, (nikoli na tajné spoluhráče z KSČ) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku krade pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií (superagenta a opravdu, ale opravdu vlastizrádce Pružinského, která je pro něj „opravdu tím nejlepším možným řešením“). Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM). Proto projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik dále „Demokracie jako náboženství“ Andrease Poppa na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/vzdlavani/330-andreas-popp-o-demokracii-novem-naboenstvi
  • Všude jinde při podezření by politik okamžitě odstoupil.U nás je naopak oslavován a čím větší gaunér,tak tím má větší neditknutelnost a je více vážený.Tento uhlazený nábožensky založený hajzlík namočený do různých kauz nemá absolutně žádné zábrany,vychování a smysl pro alespoň minimální elementární slušnost.O cti ani nemluvě.Kdy už konečně bude těmto zlodějům v límečcích konec? *16*
    • A přece ho lidé volí a budou volit. Co si o tom myslet???????*6* *6* *6* *6*
  • Když takhle toho Mirdu vidím,vždy mě napadne jediné,co si asi o nás myslí.... "mám Vás v p..., žvaňte si tu co chcete. Já jsem za vodou a každej měl tu možnost..." *5*
  • A víte proč se tak usmívá?? No protože od doby Gripenů má v zemi čokolády a kukačkových hodin trochu vaty. *12* Teď si může hrát na poctivého.
  • A já pořád co to tluče a on bednář na obruče..............
    Paní Milerová,no řekněte "k čemu ty facky"?
  • Tito politici by měli skončit tak jako Kadáfí, bohužel jsou to poser.ve a pokud by se proti nim obrátila zloba lidu frnkli by někam na bahamy. Ani jeden z načich (i zapadnich) politiku by neudelal to co generál a to že padnul ve sve zemi a neopustil svuj lid i když mohl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit