Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejte na hrad ZEMANA, protože ostatní šášulové mu nesahají ani po kotníky. *2* *1*
  • Tak ať ten vožrala vystupuje v cirkuse a neleze na hrad.
    • Ty už tam vystupuješ šášulo? *2* *1*
  • Nechápu, proč politické strany někoho kandidují. President by měl být NADSTRANICKÝ a MORÁLNÍ AUTORITOU. Je vidět, že partaje si rozparcelovaly a zprivatizovaly veškerý veřejný život, nejen senát, který má být rovněž nestranický, ale dokonce i presidenta.
    Pro mne je president kandidovaný politickou stranou NEPŘIJATELNÝ.
  • Důležité je, že Zeman odebere mnoho hlasů Dínsbírovi. ( Jméno nekomolím úmyslně, nechce se mi hledat, jak se to píše.)
    • Kdybys uměl německy, tak bys věděl, že se to píše Dienstbier a znamená to "služební pivo".
      • Seš prostě nejlepší ...... *12*
      • Každý neumí německy jako ty
        • Jistě, proto Ti to píšu. *4*
  • Jako v Rusku: tam vládne mafie Putin-Medvěděv. A u nás by chtěli mafiáni z ODS vytvořit vládu opičáků z opičí smlouvy. ODS chce zjevně dosadit na hrad Zemana, který by po volbách pověřil sestavením vlády Klause a to bychom byli úplně v pr*li. Znovu v ruské pr*li.
    • Nevím, nevím. Já mám stále pocit, že za Klause a Zemana bylo lépe. Ale možná se mýlím, když Kalousek je světová špička ministrů financí.
    • Ty vůbec neviš co chceš v jednom komentáři, seš proti ČSSD a jejich členů a tady seš zase proti ODS A ČSSD, tak co vlastně chceš. Plácáš akorád nesmysli.
      • Tvůj prvopis dokazuje, že by sis měl nejdřív zopakovat základní školu a teprve pak se vyjadřovat. Bývaly doby, kdy se lidé za vlastní hloupost styděli.
    • Ruské ????? Pokud vím, tak lezeme do p r d e l e USA, tedy na západ. Za nějaký čas na jih, potom sever, východ už byl, možná dál na východ. Nebo opačně. Kam vítr, tam plášť.
      • rozdíl je v tom, že Rusko tu p r d e l nastavuje, aby tam Klaus se svou bandou lezl, zatímco USA o to nestojí. RUSKO hledá VAZALY, kdežto USA PARTNERY. Ale to Ty těžko pochopíš, soudruhu.
        • USA partnery, jo ? *1* *1* *1*
          1) Máš pravdu, nepochopím *1*
          2) Pravdu nemáš, soudruh nejsem *1*

          Mimochodem, když mě tak tituluješ, neskrýváš ty sám členství ve straně, abys od sebe odpoutal pozornost ? Budeš nebezpečný týpek s ještě divnější minulostí *1* *1* *1*
          • ad 1) chytrému napověz, hloupého kopni. *1*
            ad 2) nevím, jestli jseš členem KSČM, ale vyjadřováním jseš soudruh. *1*

            Nejsem a nebyl jsem členem té rudé komunistické sebranky. *1* *1* *1*
            • Jinak díky moc, tečko, za pokec. Alespoň mám s kým pokecat a zahnat nudu a svým způsobem i samotu *1*
            • add 1) ať si nezlomíš nohu *1*
              add 2) tvé odhady jsou opravdu soudružského charakteru, jeden by neřekl kolik se takových skrývá *1*

              Nech toho, nekecej, nevěřím, že nejsi členem té rudé sebranky *1* *1* *1*
  • ZEMAN NA HRAD, myslím, že by to byl důstojný prezident. *2*
    • Boj důchodců o křeslo přesidenta na hradě začal. Až budou funkci končit bude je potřeba přesunovat na invalidním vozíku. To nemáme za kandidáty lidi ve věku a důstojnosti úřadu a odpovídajícímu postu např. Maďarsko.
      • vždyť nezáleží na věku,ale moudrosti a úrovni prezidenta,aby co nejlépe reprezentoval,nebo znáš nějakého prezidenta na invalidním vozíku???!!
  • v situaci, ve které se Evropa nachází by byl Miloš Zeman díky svým zkušenostem, svému charakteru a také znalostem a vzdělání nejlepším kandidátem, ale Fischer ja také slušný člověk.
  • Zeman je hlavně prachsprostý gauner,který ná veliký podíl na zbídačení této země.Jestli by měl někde sedět,tak jedině naražený na kůlu a to po řádném stažení z kůže.Hrad by měl být pro slušné lidi a ne pro prolhaný lumpácký dobytek.Jak se děje už minimálně dvaadvacet roků.
    • Pane Klas, řekněte, kdo je v zástupu na post prezidenta bez viny ? Kde chcete v nejvyšších kruzích najít slušnost ? Nevím jak dostat na hrad slušného a poctivého člověka, protože klikočističi, podržtaškové a zkorumpovaná banda jej nikam nepustí
  • Pan Zeman je dobrý kandidát, o politiku se stále zajímá a zná své konkurenty. Preferuji ho před Fischerem
    • Je to Gadža (bílý pes) na hradě by měl sedět cikán ten toho tolik nenakradl taky toho tolik neudělal a neskazil jako tlačící se na prezidentování *6*
      • *1* Pane Jindřich, nerýpejte *1* , pokud chcete mít hrad vcelku a nějak dochovaný, tak raději cikány do něj neprouštějte. Stačí ti naši vládnoucí zloději, ale hrad stojí a má alespoň okna *1*
      • Co to tady plácáš? Jsi nesvéprávný, nebo co? *2* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit