Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak stále sleduji, kdy zlevní lokomotivy.Fronty na banány nejsou, protože jsou většinou už shnílý.
  • No nevím slavit to, že jsem lid Česka okradl o peníze mi připadá jako zvrácenost. Pokud by dokázal lidem přidat, pak bych mu tleskal. Ale takhle leda přes jeho prolhanou hubu.
  • Taky by mě zajímalo, od koho se vybírá HDP. Já neznám ani jednoho plátce HDP. *1*
  • Je to všechno hra s číli. Kalousek okradl národ a snaží se dělat hezkým přez prolhané novináře. *12* *12* *12*
  • A co takhle pane Kalousku snížená DPH 21% a základní 30%. To by bylo teprve žrádlo, co?
    To umí každý v.l zvyšovat daně do nekonečna. Kdyby jste se raději podívali, kde Vám peníze mizí. *7*
  • Rekord možná trhnul, ale jak se dovíme, kolik vlastně vybral a kolik z teho půjde na sanaci národního dluhu, když speciální konto, na kterým by se to dalo sledovat neexistuje. Takhle to opět někdo vyžere a nad dluhem se bude pindat dále. Mlžit a pindat, pindat a mlžit.Typickej příklad hospodaření týhle vlády......
  • Zeman je můj prezident?,!,!
    • Jak to souvisí s daným tématem? Joo, už mi to došlo... Ty se těmito bláboly pokoušíš zahrabat nežádoucí názory...
  • Odkdy se u nás vybírá HDP- hrubý domácí produkt? Pokud někdo nezná rozdíl mezi HDP a DPH, neměl by psát články pro Tiscali.
  • Je to pěkné, když legálním zlodějům se daří!!! *12* *12* *12*
  • Jinými slovy: Bandité mohou tančit nad svojí kořistí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit