Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zdegenerovaný BIJEC je primitiv primitivů :)))
  • je ta kde nejsou žádní rusáci. Ale taková v Evropě asi nebude. Ten mor co mluví v azbuce je všude. Všechno na hotelích sežere, všude se vecpe a ještě na sebe upozorňuje. Ještě že mu na OH dali přes prsty..
    • Ty jsi prostě blb a blbem zůstaneš.
    • nejhezčí dovolená je bez deb i l ní ch čechů
  • cha cha cha to se povedlo! Od kdy žumpa dělá něco s noblesou? Od kdy chlív, obyčejný sprostý chlív, tady o něčem rozhoduje?Celý den socko čekáš až ti vypráším kožich.Protože nikdo jiný s tebou nekomunikuje.Každý tebou pohrdá jako s vyvrhelem.
    • ... kecáš, moje IQ -9 a pygmejští rodiče tvrdí, že jsem noblesní sajmon inkognito :)))
  • ... s noblesou s*ru na najvětšího ubožáka BIJCE, který marně hledá sobě podobného blba :)))
  • Nejlepší adrenalín člověk zažije cestou na dovolenou s amrdólským konvojem!!!

    CHICHI !!!
  • Ok jedte si treba do pekla ale výkupné at složí předem .Mam dojem že u nas už dvě cestovatelky byly a sluníčkovej výlet za zažitky měl vlastně dobrou dohru.
    • ... jsi dokonalý primitiv, blahopřeji :)))
      • ale kdeže, to jsi tady už několik týdnů TY. A všichni to tady vědí.
  • chcete adrenalin ? nakupte západní potraviny do síťovky a procházejte kdekoliv v Rusku
    • Přemek Strop jsi deb i l já v Rusku byl nedávno na 14 dní a byla to super dovča. Slušný vstřícný lidi.Na rozdíl od našeho českého dobytka.
      • ¨jsi komik *15*
    • .. a na síťovku ještě tvůj portrét, primitive :)))
      • Text Vašeho příspěvku *2*
      • To v čechii by stačilo tvoje foto
        • ... tvá vlastní myšlenka asi nehrozí, že, trapný pitomečku :)))
          • takže dnes ti lidi nadávali do primitiva a pitomečka? No to muselo bolet!Ta jim to tady hned vrátíš, co?
          • takže dnes ti lidi nadávali do primitiva a pitomečka? No to muselo bolet!Ta jim to tady hned vrátíš, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit