Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam s Topolem? No přece do Itálie. Má tam kámoše. Berlusconi se o něj postará. Bude to super dvojka.
  • Je to blbý ale je mladý ,měl by pracovat jako mladý otec a neotravovat.
  • Na tiuhle stručnou otázku je jen jedna stručná odpověď. Do ...
  • A copak tam bude dělat se svoji znalostí angličtiny?
    Jestli se to povede , tak opravdu už ničemu nerozumím a je nejvyšší čas evropskou integraci zrušit,vždyť to je největší zlodějna a trafika. Milionový platy , milionový penze , stěhování po ose Brusel - Štrasburg .Evropa chcípá a tisíce těchto nenažranců si vytvářejí další a další funkce a instituce.Nejlépe přizaměstnat celou rodinu v rolích poradců a pod. ( viz. Bobošíková).
    Takhle se asi chovali feudálové - my jsme nadlidi a Vy jste póvl -dělejte a mlčte - a máte zaplacené daně ? a pokud možno i na příští rok dopředu.Jenže trpělivost lidí není věčná.I když volby ukázaly , že pro náš národ je ideálem zloděj a lhář.
  • Nenažraný multimilionář.
  • doprddle s dutym topolankdn,dokriminalu snima. *10*
  • argus
    Hyeny tak jako lůza drží pohromadě touhou něco urvat pro sebe tak čemu se čemu
  • Ano, Ruzyn je blizko a jiste se tam najde misto i pro neho i pro kumpany a narodu se ulevi.

    Hlavne na to pamatujte pri volbach.
  • Legrační,ta péče kde "trafiku",jak vše ušolichat,protože problémje je jak zlegalizovat peníze,nákladný život a možná i zvědavost financů.až budou porovnávat příjmy s nabytým majetkem,Za přečtení stojí Reflex číslo asi 38.Politici mají systém-já na bráchu,brácha na mě,co je doma,to se počítá a hlavně,peníze nesmdí.To naše psaní je jim k smíchu,ani pupínek jim nenaskočí,protože za ta léta se vytvořil systém já na bráchu,brácha na mne.Každý něco na druhého ví a přece si sami pod sebou nepodřežou větev.Že jo???Nikdo neví kdy a jak se zde zaved e řád,který ty neřády vymete na smeštiště se spravedlivým trestem.Utopie,že jo!!!!!!!!
  • Co sním, no to, co z každým nezaměstnaným - na Úrad práce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit