Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S umírajícím soudruhem Rublem Rusové daleko nedojedou. *2* *2*
  • proč někam jezdit když mají vše co chtěji
    • A ještě všechny peníze jim zůstanou doma.
    • naprosto souhlasím *14*
  • Největší vzestup domácí dovolené byl v ČR za krize.........to jsme byli taky patrioti ? *1* *1*
  • panečku to je tady kousek.To je vydřený kousek.Se ani nechce věřit že takový myslitel existuje.To jsou gejzíry nových nápadů a myšlenek.Je pohroma jak se něco takového dostane ke klávesám.Typická zakomplexovaná socka co má možnost na chvíli sundat oranžovou kazajku a koště vyměnit za klávesnici.Není se co divit že úřady práce praskají ve švech.Pokud něco takového shání práci je to katastrofa pro budoucího zaměstnavatele.Iniciativní lhavá socka s holým zadkem nadělá škody i u lopaty.
  • Na dovolenou na Krym do Luhanska a k Mariopolu jezdi pravidelne ruska armada. Dopravu v obr. transporterech hradi Kreml. Tak se tomu nedivte !!!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano jsem prachac a proto DRAHY dovoleny patri ke mne jako luxusni auta a krasne zeny (do 30 let max.- pak uz je to bzcenna starena)!!! *5*
    • No Jarouši, o tom, že jsi prácháč lze těžce pochybovat. Je to spíš tvůj nesplnitelný sen. Co vím ale jistě, tak, dle tvého pravopisu, jsi měl zřejmě potíže s vystudováním základní školy, viď?
    • vanhorne
      "Ano jsem prachac"
      Bud klidny,nikdo to nepopira a bud si cim chces.V PL Bohnice mas takovych lidi kolem sebe plno.Mate tam ruzne krale,cisare,generaly,princezny,tak proc by tam nemohl byt bohac jako ty?
    • Vy vznešená osobnosti, Vy byste si sedl se Simonkou Emeričankou na 100 procent.
      • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
        Tak pokud by to byla mlada kocka do 30 let na urovni tak toto bych se o ni zajimal!!! O penize se nemusi strachovat -tech mam vic nez DOST!!! *5*
  • to jsou tedy redaktoři - kupují si jízdenky přesto že jsou levnější? no je tedy podivné,
    Jejich země Ruská federace je tak rozlehlá a tak rozličná, že se nedivím, že se nejvíc porozhlédnou doma....a Krym je taky v pořádku, jen ať tam hoteliérům rostou tržby.
  • Ruští teroristé půjdou z Krymu rovnou do Kriminálu. *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    A kam pojedou DELNICKY socki??? Ty stastnejsi cely rok skudlili jezdily do fabriky na kole na svacinu zraly lacine nahrazky z Kauflandu a mohou si dovolit Chorvatsko asi tak za PET tisic s pastikama v batohu!!! *15* No a zbytek pojede tak na kole kolem baraku !!! *15*
    • duchod ze mas zase na par hodin zapnuty proud ?
    • S tímto souhlasím, neb tak je na tom většina národa českého více než 25 let po "sametu", krásný to výsledek budování vyspělé společnosti... *3*

      Jinak, do dělníků se nenavážej, bez nich by sis neměl čím utřít zádel.
      • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
        Pozdravuj opicky u pasu DELNASI!!! *12* *15*
        • Nejsem dělňas ale vážím si jejich práce a nikdy bych jimi nemohl pohrdat, to je celé.
    • já jedu do lán, soudruh ovar mě pozval, abych pozvedl jeho ego *1*
      • Konečně inteligentní příspěvek.
        Bohužel Vás musím zklamat, soudruh ovar Vás asi zapoměl informovat, že nebude mít čas. Dostal příkaz od svého řídícího - kremelského skřeta - že když nebyl pozván na G7, aby mu přijel udělat ovar dobře - olizat mu hemeroidy a svoji hlavou mu protáhnout řiť.
        Při této příležitosti pak dostane i příkaz jak dál pokračovat ve zostuzování ČR -př.: místo Becherovky bude povinná vodka, místo piva kusmys (nebo jak se ta s r a č k a z kysaného koňského mléka jmenuje).
        • Kusmys, jo? Je vidět zvýšenou hladinu IQ. Asi 130
  • Nemám ráda rusáky a do KV bych nikdy nejela.
    • no zdá se, že oni rovněž ne....
    • Také tam nikomu nechybíš... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit