Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jen tak mimochodem,když se na toho Kinga dívám,tak mi nepřijde jako afroameričan ale jako mestic-míšenec negroida s mongoloidem.Tím by se asi vysvětlovala jeho povaha založená na nezvladatelné emocionalitě a o něco vyšší inteligence ve srovnání s ostatními afroameričany mezi kterými tím pádem vyniknul.

  (Tvar hlavy je kulovitý,oči šikmé úzké,vzhled odulý,reakce prudké.)

 • Projev nalezne každý, kdo se o toto zajímá na: 

  https://www.americanrhetoric.com/speeches/mlkihaveadream.htmI

  - a to včetně onoho často citovaného:

  - I have a dream that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed: 

     "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal."

 • Kdyby Kinga neposuzovali podle barvy kůže,tak by ho zavřeli za zpronevěru a sexuální zvrácenosti.Ono se o tom dost mluví,protože archiválie 1. kategorie by měly být po určité době zveřejněny a ta doba už uběhla.V tom je právě vidět Boží spravedlnost,že Pán nedovolil aby ho zavřeli ,protože v kriminále by ho nikdo nezastřelil.A pokud se teď vaří v pekle v černém kotli,tak musí být na vrcholu blaha,resp.BL(M)aha .

  .. a ten projev? asi by ho majitel rád prodal kdyby ho měl,ale jaksi černoši mají IQ nad 90 jen v deseti% a papír se hodí i když neumíme číst,tak si s ním asi .... 

  • Obávám se, že se hluboce mýlíte...

   • Je možné,že si s tím ne to..,u toho jsem nebyl,ale to ostatní,t.j. defraudace  a utrácení peněz  za d.vky a všelijaké úchylnosti tak o tom jsem četl celý článek,jak jeho rodina žádala aby se archivy neotevíraly.Prostě velikán s velikým,ale nemohl za to,to ta příroda..(u nás bychom řekli -prase!)

    ja,tady je to:. https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/607848/milenky-orgie-i-znasilneni-martin-luther-king-mel-pry-v-zivote-vic-nez-sen.html

    • vanhorne

     "Je možné,že si s tím"

     >https://theconversation.com/im-an-mlk-scholar-and-ill-never-be-able-to-view-king-in-the-same-light-118015<

     The most damaging memos describe King witnessing a rape in a hotel room. Instead of stopping it, handwritten notes in the file say he encouraged the attacker to continue. Ze zaznamu FBI. Nejvice poskozujici zaznam popisuje, kdyz King byl pritomen znasilneni v hotelovem pokoji. Misto toho aby to zastavil, jeste povzbuzoval utocnika aby v tom bohulibem konani pokracoval. What a nice dreaming boy, eh?


     • tohle je taky pěkné čtení:

      https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/john-kennedy-martin-luther-king-zverejneni-tajnych-dokumentu-usa-orgie-marxismus.A171104_200531_zahranicni_dtt

      Takže:

      M.L.King byl sexuálně vyšinutý komunista ,loutka Moskvy k rozvratu USA.Jeho projevy,byly jeho jen tím,že je vyslovil,psal mu je celý tým komunistů a černochů a tak,aby co nejvíc uškodily jeho vlastní zemi.V podstatě jde o spatlaninu Gándhího s čímsi co z křesťanství vytvořili američtí metodisté,do toho prcy moskevských marxistů ,takže plagiátorství ,politika zrady a sexuální orgie s běloškami za peníze z Ruska.Nebýt toho atentátu,tak by dnes měl u Moskvy daču.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit