Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A že si tu "kvalitu" neprodají v Kanadě??!!!! Tam by je asi hnali. *1* *1* *1*
    Zkoušeli to udat tady, a když to nechceme chtějí vodškodnění! Já bych jim to vodškodnění vysázel bejkovcem! *2* *2* *2* *2*
  • Já bych,těm neřádům nacpala,to svinstvo do bachorů,těm co to tu dováží a bude po arbitráži !!!!!!!!!!!!!!!
  • jak je vidět, tak si všichni dělají z Čechů dojnou krávu. *12* *16*
  • Dávaj sem sajrajt nejasnýho původu a eště maj držky.
  • To je snad blbost. Když něco nechci (a nemám to notabene nasmlouváno), tak mě někdo může popotahovat? To je snad absurdistán, totalita či co já vím. Tu zůstává rozum stát....
    • Kanadská firma uvádí, že to měla již nasmlouváno. A díky zákazu veteriny to dovézt nemohli. Pak to tedy prodali pod cenou jinde. "Jejich verze"

      Je otázka jak byly ty plány podloženy, protože všichni obchodníci mají velké oči, ale skutečnost je jiná.
  • Ještě dodatek.Proč nešla česká vláda do arbitráže proti Kanadě za požadování víz od našich občanů?
  • Tak co tomu říkáte havlohujeři a knížecí hujeři?To samé je ve zbrojním průmyslem a již pokud tady budou ještě lesy tak můžem vyrábět vařečky.Tam je prvopočátek exportu korupce ze Západu.Když se to vyrábělo u nás tak nebyla žádná korupce,ale máme pofiderní svobodu a ještě horší demokracii,vraždy,drogy,opravdu vrchol pokroku za 24 let žití v absurdistánu.
  • O to větší argument se na takové "výhodné" kšefty začít už raději vykašlávat, dovážet to pouze v malém množství a raději podporovat zaměstnanost pro naše lidi v naší zemi s cílem mít za to naše peníze co zůstanou doma v naší kase opět pro naše lidi..300 milionů jsou už slušné peníze za které by se dalo rozhodně udělat víc, než být teď v obavách, že se to může vyhodit vyloženě někomu do kapsy, místo našim lidím doma..Zatím, když byl v něčem takovém průser, tak to bylo vždycky z toho "slavného a vychcaného zahraničí" a hodně často v náš neprospěch. Naše maso, kdyby se dělalo tady doma, tak by jsme je uměli určitě vyrobit taky a nejen to, ale i jiné věci...Určitě by nás to výhledově přišlo levněji a přínosněji, než mít lidi na sociálkách a celou zemi díky tomu v nehorázných dluzích..Tohle je nápověda i poučení a daň tzv. za naši blbost i lenost se dívat a pracovat nejdříve na sebe i pro sebe a pak teprve kolem sebe na ty ostatní..
    • proč dovážet, vždyť hovězí umíme aVždycky jej bylo dost a kvalitní. Já byych pozavírala ty firmy co to kupúují a přebalují na české... Protože pokud vém, když se zjistí že to není od nás. kupuje to málokdo....
  • Jak je možné, že se vyplatí dovážet hovězí až z Jižní Ameriky?! *8* Pak nemá naše zemědělství vypadat takto, nemluvě o lidech bez práce.
    • Vyplatí se to, když to tam dostanou zadormo z kafilérie za odvoz a tady to cpou jako čerstvé. *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit