Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demokracii v Rusku zničil Lenin když rozehnal řádně zvolené ústavodárné
    shromáždění ve kterém nezískal většinu a tak se moci zmocnil terorem.
  • Jak to máš tečko nejraděj, na psíka ?? *15* *2* *1* *3*
  • Nevěsta nic moc a ženich ještě horší. Co se týče oblečení opravdu bída.

    Budu ta nejhezčí nevěsta na planetě zemi . Bude tam kočár s
    koňským spřežením a sluha který mě bude oslovovat vaše výsosti. *14*
    Bílé šaty s dlouhou vlečkou a zlaté střevíčky. *14*
    • Bc. Kaku, ty máš teda sny. Ale pokud děláš v páru s přítelem ženu, tak klidně šaty s vlečkou mít můžeš. Mimochodem, pokud píšeš planeta země, tak je to názve planety a tudíž s velkým Z.
      • Já jsem holka a pan Bc je zcela jiný přispěvatel. Zase v tom máte konspirační guláš. *2*
    • Simono, Simono, víš kolik lehkých holek před Tebou si tohle říkalo a jak skončily? Teď jsi mladá a krásná a chlapi Ti za to platí horentní peníze, ale najednou zjistíš, že se nikdo nehrne do toho, aby si vzal šlápotku, která už začíná uvadat... která na to, aby o někoho pečovala a starala se není zvědavá, nic neumí a vlastně na nic jiného než na ozdobu není? No - třeba se Ti to podaří a Martin Roman nebo Pavel Tykač se kvůli tobě rozvedou... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Kdybych od rána do noci prala uklízela vařila žehlila byla bych dobrá žena? *16*
        Když muž dostane co chce otočí se na bok a chrní ale já bych ráda povídala. *16*
        Jsem divoká kočka. Zkroť mě když to dokážeš. *16* *16*

        a co ty zlato? Nechceš krásnou holčinu pravidelně zalévat aby nezvadla. *14* *3*
        • Takový pravidelný skotský střiky by v tvém případě nebyla špatná alternativa. *1* *1* *1*
          • Ale zlato zalévat se dá i s něčím jiným. Jsi ještě malý chlapec tak hledej po těle
            a možná na to také jednou přijdeš. Pak by se ti má květinka také otevřela. *3*
  • Je možné že je ten tečka taky naprcaný ? Mžství skoro nemá a v gay klubu mu to cpou kde se dá, kdoví?
    • A ještě nosí kalhotky jak se tady přiznal .
  • Pěkný pár.!! *14* *14*
  • Taková pěkná dcérka a takového d*bila si vzala. *9* *13* Kancléř bez prověrky pobírá nezasloužený tučný plat a k tomu ještě nezaslouženou mladou nevěstu.... Rudým k*rvám se obzvlášť v tomto státě daří, aneb co mohl český lid očekávat o volby Vepřové Hlavy na Hrad *12* . Že si jako své poradce vybere kašpárky typu-zákeřného Mynáře a zmijovitého Ovčáčka Čtveráčka...PS: Jo Mynáři, dobrá vila od mafiána Janouška, ne? *3* *1* *1* *1* *1*
    • Pěkná dcérka??! Fuj... a já myslím, že vrána k vráně... ale jinak máte ve všem pravdu. Ovšem říká se Ovčáčik-Čtveráčik!!! *1* *1* *1* *1*
    • Tak inteligentní a slušný jsi pořád, nebo si to necháváš na diskuse? V prvním případě lituju tvé okolí.
    • No ono s těmi prověrkami je to ošajstlich. Bezpečnostní prověrky a ta oná různá potvrzení nezabránili rozkradení a vytunelování republiky - dočista čistí se napakuvali - TOŽ NA CO JSOU ZROVNA NA KULOVÝ JAKO SLAVNEJ DRAHEJ ústr.... zAVŘÍT A VYHODIT KLÍČ.... A ty co se tam zase ještě pakují poslat k lopatě....
  • A k obědu byl smažený Erteplák na lukoilu *1*
  • VladimíreVladimíroviči to jsi popsal podle sebe?
  • vypadá nejaká naprcaná
  • Začínám se stydět za presidenta Zemana,nepozval mě na svatbu i když jsem ho volil.Jeho šťastná ruka na divné kumpány je známá.Mám pocit,že je jako církev káže vodu a pije slivovici.Komu dneska věřit po 25 létém marazmu.
    • Jak tě mohl pozvat na tuto svatbu, když tam byl jen jako svědek? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit