Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koho že chce vyzvat na souboj ???? Toho hulváta z kriminálu ? Ach jo.... oni jsou už snad úúúúplně blbí....ale všichni.... A za koho vlastně bude ten hulvát kandidovat,když ho soukmenovci z ČSSD vykopli...???? *8*
  • Proto budeme volit KSČM jedinou slušnou stranu.
  • Babko věřím ti to ale není to Čech ale asi ten Syřan.
  • Životopis pana o kterém, tu máte tak hrozné kecy:
    "Narodil jsem se v Praze dne 26. 7. 1966. Tam jsem také vystudoval vysokou školu lékařskou, kterou jsem ukončil v roce 1991. V letech 1991 - 2001 jsem byl zaměstnán v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi jako lékař ortopedického oddělení, kde jsem si dokončil specializaci ortopeda. V letech 2001 - 2003 jsem pracoval v soukromé ortopedické ambulanci a od r. 2004 opět v Kladiánově nemocnici na ortopedickém oddělení ve funkci zástupce ředitele Sdružení zdravotnických zařízení (SZZ) v Mladé Boleslavi, následně jako ředitel nemocnice".
  • Lidi kde se ve vás bere tan rasismus. Podívejte se na informace o tomto člověku na internetu a nepište takové hlouposti. Je mi za vás hanba. *7*
    • asi neumíš číst babo,je to syřan a hlavně zloděj a tunelář,táhni si plést a neotravuj tady houpým názorem,hážu ti hrst zrní,tak mazej zobat *1*
      • neboj ona se jednou najde nějaká ta slepice, která ti bude utírat prďolu až se neudržíš *14*
  • divíme se velice,chce nám vládnou opice *1*
    přijela k nám z východu,bude hlásat obrodu,
    takové tu nechceme,spalovat je budeme *1*
    • Aldo jsi korunovanej, rasisto jede *16*
  • A není to levoboček Kim-ir-sena????????????
  • Prý se narodil v Praze, ale podle jména asi nějakým Turkům.
  • A ten pán s tím nečeským příjmením, je prosím, odkud??? Američan???
    • američan z Damašku *1* a určitě se modlí k půlměsíci *1*
  • a sémě arabské bude vládnou české zemi...naši předkové zvrací ve svých hrobech..jako bychom neměli dost svých vlastních nýmandů do parlamentu,ještě sem budeme tahat líné arabáče a podobnou sběř *11* *11* *11* LIDE ČESKÝ RYCHLE VSTAN !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit