Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je neuvěřitelné, jak velké stádo ovcí je stále v Zemích Koruny České. Stačí jim slíbit koblihu a už věří, že bude líp a "vědí" koho mají volit.

  • Ještě by to chtělo odhady PR agentury pana Moravce. To byla teprve čísla!! Prý Kantar. Ten chrlí čísla podle výše cifry na faktuře. 

  • Karel

    No Kantar podporovaný Českou televizí tedy opozicí tak to má Pan Babiš nejméně o 10% navíc ale aby zvítězil aspoň přes 50% aby mu nemohly malé strany okopávat kotníky je třeba jít k volbám a místo malých straniček, které se nedostanou do parlamentu volit úředníkům, bývalým funkcionářům jejich protěžovaných dětem a lobistům  na truc ANO.

    • Karle, již jsem několikrát uvedl v diskuzích, neznám nějakého PANA Babiše, ale práskače, agenta, zloděje a gaunera SOUDRUHA BUREŠE.

      • no tak to je von😎 , ta submisivita příznivců áňo je na zblití ,( pan Bureš , pan Man )

  • To by ste nevěřili jakou mám radost

    Zdejší zavrtávači do USA řití  mají obavy, že zase vyhraje Pan Babiš 

  • Když koukám na toho burana Bureše, (a nejen jeho), kdyby neměl ruce, tak se nedomluví. Okoun taky tak. Když okopává mrkvičky, tak mrská ocáskem a v ručičkách má dvě motyčky.

    • Ještě,že máme schopnou a pracovitou vládu v čele s A.Babišem.Žádná současná opozice nemá a ani nemůže ji nahradit.Zkrátka na to nemá. 

      • jk-venus

        to bude asi pravda

    • Ale no tak. Opičíš se dědo. Správně: Když okopávám mrkvičky .... o sobě, výhradně o sobě takto veršuj.Já si teda  za barem nebo v kavárně moc mrkvičky neužiju. Mrzí mne to. Fakt.Prostě povaleč. Víš?

  • Navrhuji.....slibme všichni tady ovčanovi, teda občanovi, že když nám dá koblihy, dáme mu svolení kontrolovat čtyři roky naši svobodu a majetek. Pokud nám ale nic nedá, znamená to, že o výhru ve volbách nestojí, v tom případě jeho příští pobrekávání, že se nedostal k lizu, nemá smysl a budeme jeho budoucí nářky ignorovat. 😯

  • Babiš je ultraksindl i kdyby měl 99,99 % a tečka .

    • Martinko,jak často máte ty záchvaty? Zajděte na psychiatrii,tam vám pomůžou ......

      • Pokud vidíš pracovitého a pravdomluvného čoboláčka eštébáckého který skromně platí daně tak si ty pindo 86 zajdi tam kam posíláš druhé , jinak to je oblíbená kratochvíle tupounů z agrovyžerto 😎 a ještě jednou i kdyby ten slovenskej ksindl měl   99,99% tak je to ksindl nonplusultra😎 

    • Vy, pane Martinko jste lidský klenot a přitom nikdy nedostanete ani 0,01%.

      My to všichni víme a také Vás tak bereme. 


      • dík za pochvalu na jednoho človíčka až až 😎

  • SPOLUpachatelé? Prapodivný slepenec si dělá zálusk na korýtka? Tak téhle partičky je třeba opravdu se bát. Dorazli jejich hvězdy napředvolební míting v Říčanech. A na náměstí ani noha! To nečekali. Rozdali prý pár novin, nějaké cetky domorodcům  a hurá! Nasedli do svého cirkusového autobusu a vijoo ku Praze.Jo to v Praze na Hradčanské to byl pořádný nával! Přišli spolustraníci ,kamarádi, členové volebních štábů.Slovem volební kompars. A tahle uliční směska se dere v před? Možná že donesli do Kantaru chlebíčky a burčák.

    • Okoune, pamatuješ, který buran jezdil se Zemákem naplněným pivem a Becherovkou? Tak teď se k tomu bordelu nehlásí, přece teď už má jiný chlív. Chová se nyní stejně jako Bureš, já ne, to ostatní. Už zaplatil s Hamtáčkem Altnerům? 

      • Dědo sedláku. Už jsi se tady dlouho pořádně nerozhněval, že tě tady nikdo neoslovuje s velkým. Ale ty jsi přeci zdejší balast stránek. Odpad.Jeho misto je v zahrádce. Tam se pěkně rýpej v hlíně. Necpi se do věcí kterým nerozumíš. Ty jeden rudý bojovníku z Lidových milicí. Nyní velký kapitalisto.

  • Co je to za podvodnou Burešovu firmu Kantar? Stále čtu výsledky od fy Kantar, ale nikdy sem ji neviděl, nikdy nechtěli můj názor. Není to zase další z řady podvodů Bureše? Čekám s čím ještě vyleze ta (ne)jeho firma MF Dnes.

    • Stále je tady dost živočichů s nedostatkem úsudku, kteří budou za koblihu s jásotem volit toho přivandrovalce, který neváhal poslat vlastního syna do vyhnanství na Krym.


      • Nikdo nerad vzpomíná na období,kdy tady vládli kmotři z ODS a TOP09.

        Tenkráte se doslova kradlo "za bílého dne".Například senátor ODS Alexandr

        Novák,který za mnohamilionové "všimné" prodal do zahraničí městský majetek.Toto už nesmíme nikdy dopustit a proto budu volit Hnutí ANO

        s číslem 20.

    • josef.chmela

      Nikdy nechtěli tvůj názor, protože jsi bezvýznamná nula.

      • Tak se nám zase probudil nějaký trus chmela.

        • DĚDO sedláku. To je tady zas gejzír blbosti ze zahrádky od mrkviček. Ale tady není zájem o takové gejzíry trapností. Tady jsi každému pro smích. Ty zahrádkový buřič.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit