Přejít na výpis diskuzí

Kapitánovi trajektu Sewol hrozí smrt. Ten souhlasí

27.10.2014 18:06
4 příspěvky

Jihokorejští žalobci požadují trest smrti pro kapitána trajektu Sewol, při jehož potopení letos v dubnu zahynulo 304 lidí, převážně studentů. Kapitán plavidla v pondělí před soudem zopakoval, že se chtěl katastrofě vyhnout, nicméně prohlásil, že sám si zaslouží zemřít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nám ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy, plné štiplavého kouře z hořících černých skládek a odporně páchnoucích jedovatých ropných lagun je divný ten paragraf, podle kterého ten prokurátor tvrdí, že upřednostnili vlastní životy před životy cestujících. To u nás když hoří v paneláku naplno byt, tak požárnici ani novodobí hasiči s 5x vyšším platem tam taky nevlezou ani za sviňu dřív, než se přestane dýmit. To by pak taky mohl prokurátor požadovat trest pro ně, protože ač jsou placení za zachráňování, zjevně upřednostnili vlastní život před životem ohrožených požárem. Tomu jaksi nerozumíme. Jinak je vše jasné - kapitalistická chtivost je bezbřehá a je jedno zda je to italská nebo korejská výletní loď. Pravidla volného trhu jsou jasná - nehleď na zákony ani na morálku a oškubej zákazníka kde můžeš - reklamovat bude stejně tak s bídou dvacetina z nich - ostatní se na to vyprdnou a ty budeš bohatý a možná dostaneš i prezidentský metál, když dáš nějaký bakšiš politické straně k volbám na přilepšenou. Tohle se za minulého režimu nestalo ani náhodou. Náš štajger vždycky říkal:"kurňa syncy mě se zdá, že opravdická silikóza se začne tehdy až už nemáte síly ani zvednuť krygel anebo zapnut komp...". A měl synek jako vždy absolutní recht...!
  • KIMCID
    jako když je mu to fuk co by ne ale proč je tak svázanej to nechápu
  • V šedesáti osmi letech ještě dělat kapitána trajektu...že se na to už dávno nevybodnul a nešel na zasloužený odpočinek - štěstí už mu přálo příliš dlouho a hladoví majitelé lodi neměli pořád dost...
  • Ať si to vylížou v USA. Korea je jejich x-stát. Stejně ta banda co přestavěla loď na málo plovoucí se nachází na území USA. Chudák to odskáče i když cosi viny na tom má. Za peníze v Praze dům.To americké náboženství k penězům předčilo všechna stávající modla. Znám jednoho bezďáka co za Kč udá i svého fotra.....hnus a bída vládne na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit