Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pana Karla Gotta privátní věc - a zbytku světa zbytečná starost.

    To, že to oznámil světu svědčí jen o tom, že si svých příznivců váží!

  • Nedá se nic dělat, je starej a organismus už přestává fungovat, blíží se konec. Ale nemusí se ho bát, vždyť ve svém životě dokázal víc, než 100 hlupáků, kteří ho nenávidí, za tisíc let!

    • Není žádný důvod proč by se nemohl bez problémů dožít stovky. Osmdesátka je pěkný věk ale zdaleka to nejsou limity lidského organismu.

      • Ano, přejme mu to. To je skutečně umělec jakých není mnoho. A nejen v Německu (der GottBůh), ale v celém západním světě to je pojem. Karel Gott skutečně proslavil naši zem ve světě. Mám moc rád jeho zpěv a přeji mu, aby své těžkosti překonal a dožil se ve zdraví ještě mnoha let.

  • Na světě jsou tři druhy lidí, první kteří jsou omezení, poněvadž se bojí vzdělávat a experimentovat, druzí kteří jsou za hloupost placení či z ní mají jiné výhody a třetí kteří se nebojí nových myšlenek a postupů. Ti třetí Koperníci, Brunové, Husové Komenští a jiní narážejí na omezenost dvou předešlých skupin. Neexistují nemožné cesty, pouze cesty po kterých zatím ještě nikdo neměl odvahu se vydat. Pokrytecké rádobysoucitné ronění slz bez snahy O ZMĚNU nikam nevedlo a nevede.

  • V případě akutní leukémie jaksi docházejí slova, člověk si uvědomí, že jsou důležitější věci než aplikace lexikální chudobnosti či naopak bohatosti užitého výraziva. Panu Gottovi přeji uzdravení.
  • Škoda ho. Karel Gott měl před čtyřmi lety šanci na úplné uzdravení skrze alternativní medicínu. Z důvěrných zdrojů o tom vím.....Ale oficiální režim ho ze spárů nepustil, bylo by moc okaté kdyby se tento známý člověk uzdravil jinak "než je povoleno". Tak ho trávili klasickým chemo atd. a dali mu pouze pár let k dobru. Konvenční medicína rakovinu neléčí, pouze ničí imunitní systém a dá nemocnému pár let odklad. Pak se problém vrací. Viděl jsem to ve svém okolí. Mám známého, kterému také zjistili rakovinu, ale přesvědčili jsme ho aby nepřistupoval na chemo a radio hokusypokusy šarlatánů a nasadili jsme okamžitě všechny nám známé alternativní terapie. Tři měsíce uběhly a ten člověk je zcela v pořádku. Jen díky tomu že nám uvěřil a neuvízl v chamtivých spárech farmakolobby. Karel se bohužel farmakošarlatány nechal nachytat. No snad jejich řádění ještě chvíli přežije...... 

    • "...skrze alternativní medicinu..."

      Hmmm...

      A "z důvěrných zdrojů..."

      Hmmm...

      Tvl. - to je ale síla!

    • TheGGG

      osobně jsem pro kdejakou konspiračku, ale doufám, že tyto kecy nehustíte do někoho kdo má fakt raka a potřebuje odbornou lékařskou péči... na raka umřely i řady miliardářů a vlivných lidí, kdyby byl nějaký tajný alternativní lék, tak ho využijí. V dnešní době je u některých typů rakoviny velice slušná šance na léčbu, ale je třeba jednat hned, blázni co to zkoušeli přes alternativní medicíny často takovým rozhodnutím sami sebe zabili... pohádky o známých ve vašem okolí tady nešiřte, je to trapné a neuctivé k lidem, kteří se s rakovinou skutečně léčí i ke všem doktorům a vědcům co neustále posouvají možnosti vědy a léčby...

      • Pletete si pojmy konspirace s kompresorovnou. Nechci se vás dotknout ale evidentně máte mezery ve vzdělání  a opakujete jen naučené fráze které do vás hustí oficiální režim. Já na rozdíl od vás jsem pár lidí s rakovinou okolo sebe poznal a to i v nejbližší rodině a viděl jsem jaký je rozdíl mezi chemo a radioterapií ke které se i mnozí lékaři staví skepticky a mezi metodami alternativní léčby. Byl to rozdíl jako mezi chůzí v bažině a letem v balóně. A navíc je každého právo se svobodně rozhodnout pro způsob, jak naloží se svým zdravím. Pokud chcete, nikdo vám nebrání přecpěte se chemo a jeďte se nechat ozářit třeba do Černobylu nebo Fukušimy, ale nevnucujte své představy a názory druhým. Nechte je ať si oni naloží se svým životem jak chtějí......

    • Toto nesmyslné blábolení jste vypotil opravdu sám, nebo máte k ruce pro podobné chlísty nějakého osobního "šamana"?

      • Zklidni hormon ovčane a jdi na školení ke svým chlebodárcům z FEDu aby tě nakrmili svými ideologickými žvásty u "užitečnosti" geneticky modifikovaných potravin, prospěšnosti chemtrails,  "účinnosti" chemoterapie, afgáncích co prý údajně shodili dvojčata, blábolům o "nebezpečném" Rusku a nutnosti zredukovat světovou populaci nějakým tím vaším válečným pr..serem. Aspoň budeš mít v hlavě trochu hnoje a né úplně duto jako dosud.....😉 i na hnoji dříve či později jak známo něco vyroste, tak snad ti v hlavě někdy vypučí aspoň nějaký plevel.....

        • Bože...................😱
          • Přeješ si něco synu? 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit