Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potom přišel kořala Veškrna,pozvedl z prachu země Karlíka Šláfnberka do výšin politiky párkrát se vožrali na Vikárce a už to jelo,co?
    Veškna dostal Lucernu a Šláfnberk Orlík.
    Dneska Karlík počítá miliony a Vénu vysypali do Labe
  • Jenomže on ty groše počítal v tisících.
  • Kdysi možná počítal každý groš.Ale od té doby,kdy mu přitroublí Češi nezákoně darovali restituce,tak uvedené dělat nemusí.Proto se nám na snímku drze směje do očí.
  • „V mládí jsem zažil fázi svého života, kdy jsem také počítal každý groš,“ vzpomíná ministr.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    není sice už nejmladší, ale groše zcela určitě nezažil. snad jedině protektorátní korunu či říšské marky
  • Statkáře taky,? Jsem statkářka,tak jestli se mám těšit!
    • Co ěl chudý domkář nebo chalupník. Jenom pár korců políčka jednu kravku, kterou mu dávala mléko i k potahu. Jemo ti šťastnější ještě měli možná volka. Nepočítám drobnou zvěř co doma choval. Za to ti sedláci a velkostatkáři se vozili v bričkách taženými koňmi a na poli okrádali ti chudé, že jim přehazovali kameny a okrádali je tak o tu trochu půdy. Ještě choduli s flintou a je stříleli /chalupníky/. Co to bylo za dobytek je dobře vidět např. ve filmu Vstanou nový bojovníci. Tak, pokud jsou sedlaci takový všichni, tak i je také.
  • Ta drzá cikánská cuchta by měla zalézt. Kromě nevymáchané h.by nemá nic. A to by ta čůza chtěla strašit na hradě. Cikáni ji jistě budou volit, pokud jim ovšem někdo vysvětlí co to jsou volby a hlavně když dostanou tři stovky čistá ruka.
    • Nebuď sprostý dobytku !!! tečko víme že jsi ten cikán Žiga, alias Petr.
  • Pokud bude ještě dlouho Drábek ministrem,tak se k tomu ještě milerád vrátíte. *1*
  • Jen co mi hlava nikdy nebrala,že tohoto muže si oblíbila pražská kavárenská smetánka ! Už můj děda mi říkal,že kvůli gruntu si muselo sedlákovo dítě vzít sestřenici či bratrance... Kníže je v tom nevinně,ale nerozumím těm lidem,kteří ho obdivují...
    • co tím chtěl básnik říci Vlastiku *11*
      • Nic duchaplného,jen popsal realitu ... *14*
    • Chápu, že ti to hlava nebere, a že nerozumíš...
  • Nez te ty blbe adoptovala teta.
  • Ne VŘSR, ale Velká francouzská revoluce by měla být pro nás vzor. Všem z této pakáže usekat hlavy a církvi nevyjímaje a zatočit s buržoazní pakáží rovněž. Rovněž tam zahrnou všechny velkostatkáře.
    To by byl příjemný a uznávaný státní svátek.
    • Dobré ráno, komunisto!
    • Tak měla vzniknout naše lidová republika, kde všechna moc zůstala lidu a ne jenom jako heslo.
      • A skončí na šibenici. Někteří ale v blázinci. I když pomatení z komunismu jsou všichni.
      • Vše je v pořádku, klikl sis na "líbí".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit