Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...no tak prc by se mel k necemu doznat,ten smejd,ktery je na stejne urovni jako slovensky "chcipak"Knazko.Alkoholik z "rodu Havranu" je navic jeste nicemnym hercem a zlodej z pohadkove krabicky osobnosti Vaclavu Havla i Klause.
  • Proč nechce odpovídat ? Tak je to zloděj a dobytek ! *12*
  • Pokud na to pan Bartoška nepoužil moje daně je úplně jedno kdo to ozvučil, v opačném případě je to zase septik *12*
  • Koho zastupuje tento suverénní a arogantní pán ?????Dávno už měl být někde za neproniknutelnou stěnou !!!!Typický frajer.
  • A jedeme dál - občane ty se budeš ještě divit...!
  • Já zase ty arogantní kryple bartoško odmítám platit tvuj blahobyt z daní. Kryple patříš na šibenici *10* *10* *10*
  • Zloději veřejných prostředků jsou evidentně i tam, kde by to člověk nečekal. A drží spolu.
  • To se to rozhazujou naše peníze..Jenom volovi to může být jedno.
  • Ani mě letos Dáša do Varu nepustila!
  • Bartoška je prachsprostý, židovský zloděj. Díky tomu, že je žid, mu všechno prochází. Zlodějiny s Českou lotynkou, to, že ukradl Karlovarský festival, to, že je mu na jeho soukromý podnik, kde jsou protěžováni samí židé, myslím tím ukradený festival, přispíváno ze státního, aby si mohl shrabovat zisky, do vlasní kapsy, i tyhle jeho arogantní výlevy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit