Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi tak....
    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/440845-usa-prodaji-navzdory-krizi-kataru-bojove-letouny-f-15.html
  • Největším sponzorem terorismu a války se Sýrií je Saudská arábie.
  • především vlast sexuálního devianta co si tady říkal "katarský princ". Jinak běžný nadržený pacholek který se před potrestáním schovával za kohokoliv. A chodil tady k soudu v černých brýlích a s novinama na hlavě.Asi jsou tam všichni takoví hrdinové.
  • Největší zločinci zálivu jsou Saudi
  • značí v té oblasti světa pořádný průjem.....
  • http://aeronet.cz/news/vlada-premierky-mayove-se-snazila-identitu-atentatnika-z-manchesteru-utajit-do-doby-po-parlamentnich-volbach-jeji-vlada-chce-zmenit-v-britanii-internet-aby-mohla-kontrolovat-co-se-pise-online/

    *9*
  • ale vyslala velkého prasáka. Není to tak dávno co "katarský princ" poskákal kde jakou 16stnástku na Praze. Když spadla klec, tak mu pomohl darebák jménem JUDR Němec. Tehdejší ministr spravedlnosti. A prasácké princítko vyfičelo mezi ostatní katarské prasáky nepotrestáno. Takže ona to bude beztak země špinavců ....
    • Katarský princ si je pozval a ony dobrovolně a rády přišly na to poskákání a dostaly za to bohatě zaplaceno. Bývali doby, kdy Tataři a Avaři při "bratrské pomoci" chytili první holku, kterou uviděli, čtyři ji podrželi, pátý ji poskákal. A pak se vystřídali.
      • Ale tady jde o to, že byla naplněna skutková podstata trestného činu která měla být potrestána,nebyla v důsledku korupce, která rovněž nebyla popohnána před soud.
        Co se týče Avarů nemohu sloužit,Tataři stále obývají utlačovaný Krym,ale nějak se jim emigrovat do demokratické Ukrajiny nechce.
        Ještě malá historka nakonec.Před lety jsem "prince" skutečně potkal v hotelu v jednom malém městě,projevil jsem obavy o svůj majetek, neboť vypadal jako příslušník známé utlačované menšiny.Perzonálem jsem byl uklidněm,
        že se jedná o arabského prince "který zde š..á mladé holky"
        jak mladé jsem tehdy ještě netušil.
        O pár let později jsem jeho tvář zahlédl na obrazovce.
  • terorizovat malou zem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit