Přejít na výpis diskuzí

Kauza Fajád: GIBS obvinila tři dozorce kvůli zneužití pravomoci

16.4.2018 9:28
šar 4 příspěvky

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila tři dozorce z pankrácké věznice ze zneužití pravomoci. Libanonci Alímu Fajádovi, který byl ve vazbě, údajně půjčovali mobil a umožnili mu telefonovat. Serveru Neovlivni.cz to potvrdil mluvčí inspekce Ivo Mitáček. Fajád byl v únoru 2016 propuštěn...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No - a neměl by být spíš obviněn ten, kdo dal příkaz k výměně tzv. "unesených" ...
  • cizokrajný darebák který tady vyveksloval velké peníze nezaplatil daň stát okradl o DPH a celé roky dělá ukřivděného. Dávno měl skončit. Nejlépe v kafilerii. Je to extra podvraťák.
  • Že Pelikán byl pod obrovským tlakem a vydíráním kvůli záchraně českých občanů, to chápu. Že nemůže říct jak vše ve skutečnosti bylo, to chápu taky. Lze pochopit i to pro jaké řešení se v případě Fajáda nakonec rozhodl, ale je jasné, že nemůže být dál ministrem spravedlnosti. Měl odstoupit už podstatně dřív, i když nic zlého neprovedl. Ne snad okamžitě po vydání Fajáda do Libanonu (to by bylo příliš nápadné přiznání toho, že nejednal čistě podle práva, ale pod vyděračským nátlakem), ale v nějakou rozumnou dobu pod nějakou vhodnou záminkou později, nebo se neměl nechat nominovat do další vlády. Dostal se prostě ve Fajádově případu ne vlastní vinou do kleští, z nich nebylo úniku a každé řešení bylo špatné.
  • výborně odsouděj dva chudáky kterým to nařídil ředitel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit