Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V dopoledních zprávách v TV ve středu: Krnáčová - vzhledem k tomu, že už nebudu kandidovat, vám řeknu pravdu. Když postavíme nový most vydrží 100 let. Když starý opravíme, budeme ho opravovat pořád....

    To si jako myslí, že nový most vydrží bez oprav 100 let...?!!!
    Kdyby znovu kandidovala, tak bude lhát...?!!!
    Co je to za fuchtli...???
    • Trvalá údržba a trvalá oprava jsou dva naprosto odlišné světy. To je myšlení žáka zákl. školy. Zcela logické. Nový most se při nízkých nákladech na údržbu dožije oné stovky, ale starý bude procházet opakovaně masivními a několika násobně dražšími opravami a té stovky se stejně nedočká. Již vidím ty samé protestující, jak blokují dopravu kvůli každoročnímu uzavřerní mostu kvůli opravám.
  • Most nebourat, nechat ho jako lávku pro pěší a cyklisty, nový most postavit vedle. Ušetří se za bourání a nezničí se jediný zbývající kubistický most, který by ochranu zasluhoval.
  • mohl byt vzor Remagen.
    Ovsem potom ponekud rychlejsi obnova , nez ta pod Meckenheimem .
    Jestli te bukvici Stropnickemu dal nekdo pres tu jeho teplou drsku , tak to hodnotim pouze pozitivne. Negativne ze asi porad malo. Chtelo by to v urcitych smerech sem vice " holandskych " turistu .
  • Mimo jiné mě zaujalo i to, že je zde kuřácká místnost, která v hospodě nesmí být.
    Jinak si myslím, že jen těžko můžeme chtít od buranů , typu Dolínka a té Burešovic coury, nějaký cit pro architekturu a kulturní památku.
  • tahle společnost toho udělala velice málo jen bourat jí jde dobře.Opravdu nás řídí geniální lidi .Já jsem navrhoval,když tak udělat repliku a nebo si to nechte postavit od cizinců,kteří to umí.To víte demokrati to se musí taky opravovat a kontrolovat a ne jen žvanit a strkat čumák do věcí,které nám nepomohou a nic nám do nich není.
    • Vtip na úvod nebudu komentovat, podržím se faktů.

      Replika je možná, ale pouze tvaru - statické řešení by v každém případě muselo být jiné. Potom je ale replika nesmyslná, asi jako stavba Cheopovy pyramidy s využitím 3D tiskárny.

      Nechat si to postavit od cizinců je vynikající nápad. Již se prý nabídli Bögl a Krýsl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit