Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak vám nerozumím.
    Položím-li si otázku, komu je to ku prospěchu tak se mi nedaří najít důvod proč by ČR nechávala zabít agenta jenž, z pohledu Ruska zradil a přidal se k nepříteli ( GB potažmo EU, nebo NATO).
    Zato v neprospěch s. Putina takové argumenty najdu snáze. Agent zradil. Je nezbytné ostatním agentům ukázat, že toto se netoleruje.
    A, že byl dotyčný agent v GB 7 let ... Ono nejde o to jak dlouho tam byl, ale o to jaké informace měl a hlavně zda se náhodou nedostal k nějakým novým informacím, které mít neměl.
  • ODS a TOP požadovaly? Tak to se nic neděje. Toto jsou ve sněmovně jen bezvýznamní tajtrlíci, kteří budou představovat jen takové poozy. Nic nemohou , nic neprosadí a nikdo nebere vyvrhely vážně. Jejda to je pro ně nezvyk. po léta jakože rozdávali karty. A nyní strouhají mrkvičku. a ještě pořádně dlouho budou. Než vyfičí úplně.
  • Neseděl jsi náhodou s Drahošem v lavici))
  • ano tobě v makovici
  • jeden vice nepotřebuji
  • Vražda by samozřejmě vždy měla být pro člověka tabu, to máte samozřejmě pravdu.
    Chtěl jsem jen vyjádřit to, že zde bylo záměrně postupováno tak, aby během usmrcení, nebo zmrzačení, člověk co nejvíce trpěl.
    A protože se s jistotou jednalo o práci profesionálů, myslím si, že motivem zde nebyl sadismus, ale msta a její široká medializace.
  • .
  • ObcanHavel
    já se vzděláním problém nemám, kolik VŠ titulů máš ty? *1*
  • Jste trubka. Protože melete nesmysly. Britové nic nedokázali a už mají viníka. Připadá mi to podobně jako kdysi Litviněnko. Pracoval pro britskou tajnou službu. Pak už ale nechtěl a chtěl se vrátit do Ruska. Tak bylo nejrozumnějším řešením se ho zbavit a hodit vinu na Rusko. Ono holt v oblasti tajných služeb se dějí různě špinavosti a proto je potřeba na posouzení těchto věcí použít mozek, ne prd.l. A to hlavně když to Británie takto hned znala viníka aniž se pořádně něco prošetřilo. Putin - milý pane - zachránil mnoho miliónů lidí - když mnohokrát žádal válkychtivé Amíky, aby nejdříve začali s vládami jednat. To je podobné i v případě Severní Koreje. Amíci tam chtěli hned vtrhnout. Naštěstí se to podařilo urovnat a docílit jednání o společné schůzce. A že někdo vraždí po světě lidi. Ono je to v tajných službách normální. Pokud se někdo staví do cesty jejich plánům. Ale bohužel pro Vás bych doporučil více studovat i dějiny tajných západních služeb a třeba i tajné služby Izraele. Až si to prostudujete, budete mít o čem přemýšlet
  • Nechápu, jak může komediant, který vůbec nerozumí vojenským záležitostem prohlašovat s takovou jistotou takové soudy. Naši odborníci na chemické záležitosti měli přístup k mnoha speciálním procesům na výrobu chemických látek včetně těch s vojenským užitím. Británie bez důkazů určila jednoznačně za viníka Rusko. Zástupci Ruska upozornili, že není nic prošetřeno a že osočování ze strany Británie neuznávají. Pak prohlásili, že dané chemické látky mohou být původem i z jiných zemí než z Ruska protože i v těchto zemích se vyvíjely speciální chemické látky. Nikoho tím jasně neurčili. A náš chytrolín komediantský Stropnický má hned jasno. Je mi zle z takových lidí, kteří sedí na vysokých místech a nerozumí dané věci. A hlavně, když jejich špatné rozhodnutí může mít pak zásadní vliv na život miliónů lidí
  • Raději sprostý než nevzdělaný jako ty ;-)
  • ObcanHavel
    uplně na mě z tvého vyjadřování dýchla ta uhlazená právnická rétorika, jen co je pravda, jistě budeš odborník na slovo vzatý
  • ano víš o právu howno
  • ObcanHavel
    však proto ten soud, že? zatím tomu naprosto všechny důkazy nasvědčují, ale je jasné, že Putler si dá pozor, aby důkazy nevedly k němu a i když ano, mávne nad nimi rukou, , ovšem v této době je již zřejmé, že jemu krev na rukách nevadí a má jí tam hodně. i kdyby byl přimý důkaz, že vraždy nařídil Putin, jede se dál, kdo ho sesadí z trůnu? Rusko bohužel nepatří do civilizovaného světa
  • ObcanHavel
    metody vrahů z Ruska jsou dobře známé, ve světě se na ně připravili

    PS hadí jed taky neumíme vyrobit, ale poznáme druh a máme protijed, logika trochu skřípe, že?
  • ano a důkaz že rusko zabilo skripala?
  • ObcanHavel
    Stropnický ukázal že má páteř, dobrej chlap, rusáky je třeba odkázat do patřičnyčh mezí, vždyť je do nebe volající, aby vraždili lidi všude po světě a nikdo to neřešil, Putin patří před mezinárodní soudní tribunál
  • "A to zákeřně a nelidsky, z pomsty a pro výstrahu."
    .
    A jak se vraždí tak nějak lidsky? Jaký způsob vraždy by byl ten "správný"?
  • A to víte jak?
  • Jak se pozná nějaký jed, když nemáte jeho vzorek a neumíte ho vyrobit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit