Přejít na výpis diskuzí

Kauza opencard: Soud znovu dal podmínky exprimátorovi Hudečkovi a bývalým pražským radním

17.12.2018 15:09
3 příspěvky

Městský soud v Praze dnes i napodruhé uložil totožné podmíněné tresty v kauze opencard a pražských radních. Bývalý primátor Tomáš Hudeček (dříve TOP 09) a někdejší radní pro dopravu Josef Nosek tak dostali dvouletou podmínku, bývalá radní pro informatiku Eva Vorlíčková a šéf magistrátních informatiků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako kdyby orgány činné v trestním řízení v uctivé vzdálenosti obcházely Béma, hlavního aktéra projektu, který si pražští obyvatelé familiárně pojmenovali "Openkrad". Nemohu se zbavit dojmu, že v cause Opencard dostala spravedlnost na frak.
  • Další "politický" proces s kriminálním základem. Nakonec pan MUDr. Svoboda s motýlkem (ODS) odkráčel v bílé říze andělské, neposkvrněn a že dostanou nějací ouředníci podmínky? No, oni to rozdýchají a miliardy jsou v háji. Tedy v teple a na kontech v tichomoří.

    Je to ale trapák tenhle Babiš.

    Proti solárním baronům, uhelným baronům, podvodníkům typu Bakaly, nevinného Rittiga a těchle Opencard, tunelů Blanka a tak. Ubohých nějakých 54 milionů proti miliardám!!!

    Má se ještě co učit tenhle pán s koblížkem. Do první ligy hochštaplerů nepatří. 😛

    • Právě za vlády primátora Béma a jeho kumpána Janečka si pražský magistrát vysloužil pověst nejzkorumpovanější státní instituce v republice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit