Přejít na výpis diskuzí

Kauza šéfa kontrarozvědky koalici nepohřbí, věří Merkelová

14.9.2018 17:47
šar 5 příspěvků

Německá vládní koalice konzervativní unie CDU/CSU a sociální demokracie (SPD) se nerozpadne kvůli sporům o šéfa civilní kontrarozvědky, míní německá kancléřka Angela Merkelová (CDU). Dle německých médií to v pátek  řekla novinářům ve Vilniusu. O budoucnosti šéfa Spolkového úřadu na ochranu ústavy (BfV)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A co to je vůbec za stát to Německo???

  Opozici tam kontroluje kontrarozvědka,která se jmenuje Verfassungsschutz(úřad na ochranu ústavy),jenže žádnou ústavu v Německu nemají,neb tam platí Grundgesetz,který si přivezli 1945 spojenci a tam stojí,že bude platit do doby,než si Němci přijmou ústavu(Verfassung),což se zatím nestalo.Takže pan Maasen nebo jak se jmenuje chrání něco,co není.A potřebuje k tomu udavače z povolání,tzv.V-Many od Vertrauungs Mann(asi jako byl v StB "důvěrník"),kteří neustále slídí zda někdo nemá myšlénky které by podrývaly tu neexistující ústavu,která kdyby byla,byla by podryta a tak je vlastně lépe,když není.

  Do toho tradiční a drzé pojetí (říšského) kancléře /-ky/,která je zvolena Němci pro Německo,ale osobuje si právo mrvit celou Evropu.

  Takže ponižování celého národa,jehož většina ví o válce to co my(z filmů)neb se narodila dávno po válce a kterýžto národ žije 70 let po válce nadále v poválečných poměrech poražené země.(Toto má trvat do dalšího tisíciletí?) Zatuchlé poměry života mezi udavači s poťouchlou vládou vyšinuté báby jsou u nich kompenzovány ekonomickým blahobytem ,takže mají hubu ucpanou koláčem.

  A co když ten koláč dál nebude???

  Tak se Německý národ postaví na vlastní nohy(na rozdíl od nás kteří jsme malí je toho schopen),Merklové a jejím udavačům zakroutí krkem ,vyčlení barevné a pak se pustí do řešení domnělých a nebo skutečných křivd z minulosti a bude tady PROBLÉM.

  Takže pomozme jim zbavit se báby ať jim koláč zůstane! 

  • KIMCID

   demokracie v německu nejlepší for

 • gaheris

  Merkelová by se měla vystěhovat do Indie, tam jsou krávy posvátný!

 • Prosazování idejí merkelismu nesmí být narušováno.

 • Opravdu hroší kůže báby Merkelové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit