Přejít na výpis diskuzí

Kauza smrtícího metanolu: V rukou kriminalistů je osm lidí z Ostravska a Zlínska

26.10.2012 12:48
5 příspěvků

Kriminalisté zadrželi ve čtvrtek na Ostravsku a Zlínsku osm lidí kvůli metanolové kauze. Mezi zadrženými je podnikatel Radek Březina a jednatel firmy Verdana Robert Sedlařík. Policisté zatím obvinění nevznesli a nechtějí upřesnit, z jakého jednání zadržené lidi podezírají, informovala dnes mluvčí policejního...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nojo Moraváci pořád brečí jací jsou to chudáci ,hlásí se do všech možných
  soutěží jen aby někde něco káplo a teď to svou nenažraností přehnali .
  *16* *13*
  • Ty osle polovinu Moravských likérek a pivovarů vlastní majitelé z Prahy. Tak se ne.er do Moravy a zameť si před vlastním prahem a nehledě na to, tak zákony, které toto svinstvo umožňují se píšou kde asi taky na Moravě?
 • Vážení, nijak se neplašte. Nejde o žáden hon na zločince ale o běžné zametání stop. Když Čaniga začal hovořit o spolpráci s některými celníky, okamžitě se rozjela zatýkací akce s vazebním stíháním a následným umlčením svědků. Nikdo nyní nepotřebuje zprávy o tom, že tato pravicová zločinecká vláda kryla dlouhodobě obchodníky s nezdaněným lihem. To by bylo nežádoucí v této nejisté a zlé době pro českou pravici. Takže se zatkne pár majitelů hotýlků na valašsku a veřejnosti se předhodí jako původci veškerého zla napáchaného za posledních 23 let. Nikdo se jich nebude ptát (budou totiž ve vazbě a odtamtud půjdou k soudu a pak do vězení, kde se po nějaké době náhodou bezdůvodně oběsí....klasický scénař likvidace). Ve hře je totiž prestíž a teplá místečka při mimořádných parlamentních volbách, které zcela reálně hrozí a tomu se musí přizpůsobit vše, naprosto vše.
 • To jsou jatka, to by se za minulého režimu nemohlo stát ani náhodou, smrt kapitalizmu!!!
  • ale mohlo, proč myslíš, že ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit