Přejít na výpis diskuzí

Kauza střetu zájmů: Babiš se odvolal proti rozhodnutí černošického úřadu

5.2.2019 17:18
8 příspěvků

Právníci premiéra Andreje Babiše (ANO) podali odvolání proti rozhodnutí černošického úřadu v kauze možného střetu zájmů. Babiš to dnes řekl novinářům. Postup svých právních zástupců nechtěl blíž komentovat. Zopakoval, že případ vnímá jako pokus vytlačit ho z politiky. Černošický úřad potvrdil, že Babiš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jj,200 000 korun pokuta ho zrujnuje,když na korunových dluhopisech"šetří" skoro 80mil ročně a v řádu milionů si už prominul penále a nedoplatky...

 • No a ono se snad dalo čekat něco jiného?

  V Černošicích to herecky zvládli dobře, teď se "kauza" přemístí k "jeho" lidem - a je vymalováno. Komoušská práskačská imigrantská větrka je čistá, že křišťálově čistější již být nemůže. Následně rozhodí mezi čecháčky pár koblih je z něj opět velký geroj.

  Takový ks.n.d.l  jakým Bureš bezpochyby je česká země ještě nenosila - až na jedinou vyjímku - viď že Áááno zeMANe. 

  • Vidíš janasere? Tak jsi se tady kvalitně vyblil. Zlost s tebou nádherně cloumá.A to je tak maximum co můžeš.Naučil jsi se papouškovat částí prastarých textů a vetnout je do svých zdejších výblitků.Evidentně jsi moc rozumu nepobral. Jsi takovým zářným příkladem. Zparchantělí rodiče mají zparchantělá děcka. A ty jses jim teda extra vyvedl.

   • Jestli tvoji roče byli či jsou zparchantělí to nevím ale ty jsi zm.r.d.s.k.ý potrat přímo výstavní. Místo tebe měl fotr té cou.e co tě posléze vrhla radši udělat ....pííííííp..... .

   • A ruský troll se ozval ! Piš do moskevské Pravdy a nás se vykašli!

   • Sproste nadavat diskutujicim - tajk to by ti slo...


 • Příště bude řešit Kalouska uliční výbor v Suché Lozy.

  Úřady z Horní Dolní začnou pucovat politickou scénu!! Demokracie zdola😇

  Alespoň někdo, že?

 • Babiš je zmetek a křivák, jestli je to pravda tak podporuje zlodějny ČT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit