Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je i dost týraných mužů...to bude asi článek pro nějakou neziskovku:-))
  • Na zdejší hospodské strýce moc složité téma. jen nick Já dole ví o čem je řeč.

    Ostatní tu jen zlehčují utrpení týraných lidí. Není to o vařečce jak zde někdo psal.
    Trest za špatné chování není týrání. Týrání je bezdůvodný teror.

    Příklad jisté ženy hovoří za vše. rok si marně hledala práci. Manžel ji psychicky ničil:
    po každém neúspěchu ji označil za neschopnou, za parazita. Ta zdeptaná paní
    byla po roce zralá na sebevraždu. Psychický teror je často horší než fyzický.
  • By měli na školách zavést místo stupidní hudební výchovy povinnou hodinu týdně sebeobrany. Umět se bránit je podle mě základní vlastnost kterou by si měl každý aspoň trochu osvojit, u žen to platí dvojnásobně pač dneska bych se moc nespoléhal na to že by mi někdo někde pomohl.
  • Když provokuje a leje do ohně, nesmí se pak divit, že jednu chytí... *3*
  • Muži jsou pro změnu týráni hlavně psychicky a nechodí se tím chlubit. To by člověk nevěřil, čeho je taková žena schopna! (Asi hlavně jako tchyně).
    • Však oni je islemáci naučí. *1*
  • Jako kluk jsem byl taky obětí domácího násilí: Když jsem zlobil, dostal jsem vařečkou nebo jsem musel klečet v koutě. A taky jsem byl obětí psychického týrání: při zlobení jsem se nesměl dívat na televizi.
    • evidentne nemas ani tuseni o cem je rec, Nepreju ti, abys to jednou musel poznat, ci pripadne tvoje deti se svou budouci rodinou.
      • Zloději nicku, jestliže si někdo DOBROVOLNĚ vybere partnera, který ho týrá a DOBROVOLNĚ s ním žije, je to jeho věc. Jestli vybírá podle toho jak se mu líbí jeho nebo její "píp", je to jeho, její chyba.
        • Jenomže často si žena zvolí partnera který se zezačátku zdá být normální.
          až postupem času se z něj vyklube domácí násilník.

          Jenže to už má žena třeba malé dítě a musí brát ohledy i na něj. Nemůže se jen tak
          sebrat a odejít. Matky samoživitelky jsou na tom dost často finančně hodně špatně.
          Pak je tu i citové vydírání: aby nerozbíjela rodinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit