Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není zájem aby v Praže žili Češi. Tak to vládnoucí klika chce
  • Hele prý v Praze je skoro každej moravák a na Moravu došli prý jen Slováci,který už neměli sílu dojít do Čech,tak jak to teda je? *1* *1* *1*
  • Otevřeli jsme se světu,na věčné časy a nikdy jinak!
  • Jenže v Praze je nikdo nekontroluje, to je ten problém. To se svobodou nemá nic společného.
  • Pokud bude uvedený trend pokračovat,takČechůmbudou v Praze patřit jenom ,na ubytování,kanály.
    • Tak to se radši odstěhujeme na ty naše chalupy, pane Klas.... *1*
    • všichni jsme cizinci
  • A proto když jdu po Václaváku potkávám samé černé huby.
    • A k...y na dávkách...atd.....a všechny z buranova *1*
      • A firmy z buranova registrované v Praze a tam odvádějící peníze, to proč ti nevadí?
        • Daně odvádíš státu a né Praze, ty trdlo.
          • Ale dyť to není pravda, tam kde je firma registrovaná, tak tam z toho mají odvody do kasy. Trdlo seš ty. Zeptej se v Harachově, kde jsou všechny hotely registrované v Praze. A město nemá ani na uklid chodníků.
            • Tak ať se klidně zaregistrujou v Harachově *1* Ona je totiž svoboda, víš.....
    • To tu nepiš, protože to tě tady označí za rasistu, o tom se tady psát nesmí.
      • jojo, Praha je všech Čechů rááááj....
  • Proč, říkám jen svůj názor, ale už mujím končit, musím jít pracovat. Ať se Vám tu daří.
  • Lepší Moravák, jak Větnamec, Ukrajinec, Rusák, Cikán, či bůhví co z Afriky. Toť můj názor.
    • A to jsi říkal, že jsi projel půl světa, jo? A takhle se vyjadřuješ....než bůhví co z Afriky.....no, to mě teda podrž *1* *15*
      • Von byl jenom v Antarktidě, to bylo "půlsvěta tam, a půlsvěta zpátky"! *2* *2* *2* *2*
        • Máš naprostou pravdu, ale neříkej to nahlas, to tu nesmí mikdo vědět. Víš. *3*
        • *1* *1* *1*
      • Tak se běž projít sama v Johanezburgu večer a poznáš o čem mluvím.
        • tak to se stačí projít večer po Václaváku.....zkus to někdy a pak kecej.....hned budeš vědět o čem tady lidi z Prahy mluví
        • hmmm....ok. A ty si zajeď třeba do Keni do uprch. tábora....
          • Ale o tom, přeci nemluvím, za to že tam je bída, já přeci nemůžu. Zato si v podstatě můžou sami a pokud si nechají od Evropy či Ameriky za zlámanou grešli rozkrádat své nerostné bohatství, za to už nemůžu vůbec. to se obrať někde jinde.
            • trochu vztahovačnej, ne ?????? *3*
  • A nejmíň každý třetí je tady Moravák *2* *3* *14* *7*
    Rodilej Pražáků do 3 kolena je tady sotva tak 50.000.
    Samá "naplavenina". Nu což, Praha byla kosmopolitní město už za císaře Rudolfa II. *2* *2*
    • kdyby jste si všechno výnosné či ziskové "nezpragocentrizovali"... moc lidí by tam dobrovolně nešlo, leda nějací komedianti ... ale takhle...
      • my máme lidi rádi......ať tady jsou....ale ať makaj.....a neválí se na dávkách......
        • Na vojně nám četař velel: "střílejte dávkama" *2* *3* *14*
    • A to klidně....proč né.....aspoň je tady veselo...ale ať makaj, náplavky....
      • Moraváci hlavně chlastaj, ale i tím se vytváří HDP! *2* *2* *2* *2* *2*
    • Což mě vychází, že je v Praze víc moraváků než v Brně! *2* *3* *14* *6*
  • Lojzku čistokrevný Pražák není nikdo protože Slovani přišli z Ukrajiny a v Praze je to mišmaš všeho, tak nevím, asle ti to moc nemyslí. takže k věci nepíšeš ty? Nebo že bych se pletl.
    • Ty jsi se ptal, já odpověděl....čistokrevnej Pražák je jenom slovní obrat, nic víc, nic míň...prostě tady žijeme už několik generací.....což je na vesnicích asi stejný, nebo ne ?...Ale potrefená husa se asi vždycky ozve,co myslíš? hele, co Vy jste tak na ty Pražáky vysazený, člověče?
      • Promiň, ale to ty nás nazíváš burani (Já o Pražácích nic takového nenapsal.) Tak nevím, já znám z Prahy hromadu výborných lidí, stejně jako z Moravy, Jižních čech, či Ostravy. Tak nevím, ale o buranech si začal Ty.
        • Nale, buran je prostě takovej hloupej obrat, nooo.....tak se hned nečerti......i já mám plno skvělech kámošů na vsích......ale proč jste na tu Prahu tak vysazený??? No, tomi řekni....
          • Ale já nejsem, tak nevím Praha je krásná sám jsem tam žil sedm let, ale dle mého názoru česká republika není jen Praha. Což si hodně Pražáků myslí.
            • Ale kdepak......a jestli, tak jenom ti hoooodně mladý....a město je pro mladý ráj, to je přece jasan.....A co já vím, tak většinou jsou Pražáci rádi, když vyrazí na chalupu a budou mít chvíli klid od města.....a na těch chalupách se zase baví s místníma a docela dobře to funguje....tak, sakra, proč taková nevraživost, vůdči Pražákům.....teď to nemyslím osobně, ale zkus mi to vysvětlit....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit