Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni obyvatelé ČR jsme hrdí, že USA jsou naši spojenci!
    • Osvobodiliy nás od nacismu a nikdy neokupovaly!
      • Presto se na nas vys.... kdyz jsme byly okupovani
  • česká republika bývala poklidnou krásnou zemí. Za posledních několik málo desetiletí se ale změnila takřka k nepoznání v nebezpečnou. Vděčí za to muslimským migrantům.
    • Když nám od války dodnes vládnou komunisti...
      • Nekraď nick, havloidní zm.de!! *16*
  • hnus ,lži,co je v majami mě nezajímá,ten hnus já tady nechci,zlatí komunisti,vlastně ne zlatí , ale diamantoví
    • TY KOK.TE BOLŠEVICKEJ *16* *16* *16* *16*
      • hňupe,nikdy jsem komunista nebyl,ani sem nemohl věkově,ale když to teď tak vidím,rád bych jim i byl
      • hňupe havloidní,aspoň vidíš kam nás ten vrah havel táhl
  • Ubohá agitka. Autor se radši ani nepodepsal. Zase pokus nalhat lidem, že ti negramotní, špinaví, pohlavními a dalšími nemocemi prolezlí radikální čmoudi a teroristé jsou samí bohatí profesoři, išinýři a doktoři, co nás přišli v naší zaostalosti zachránit? Blééé!! *11* *12* *11* *12* *16*
  • Zase další pokus? *1* *1* *1*
  • No výborně, tak těm zachráncům Miami pošli tyto chudé, aby se měli taky dobře. My o ně nestojíme, u nás svítíme elektřinou již dlouho. *14*
  • Stalingrad
    Určitě by tak město vzkvétalo kdyby k nim odtud emigrovalo 300.000 bo 500.000 již 600let se nepřizpůsobených-dájtě,gadžovia ste rasýsty-pocém Éržika,dem robit korůny,roztáhni nohy urobýme décka a bude porodny áji pryspévky na nájom,na obedy a hlávne invalidny duochodok !!!!! A určitě k nim nevtrhla vlna musulmanských okupantů..... *12* *12* *12*
  • Co mají v Miami je mi u zádele. Já se kvůli bohatým ani chudým vandrákům ze svého města stěhovat nehodlám.
  • au
  • Jenže hispánští migranti vyznávají křesťanskou víru katolickou. A né nesnášenlivý islám! *1* *1* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit