Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne by více zajímalo, kdo z dnešních Úspěšných, Slavných a Bohatých působil v mládí na koleji jako lord Hoven.

    Přizná se?
    • víme sajmon, tvů fotr Hoven
  • ...tam jej brzy polapivše, na oprátce jej oběsili...

    To si mohl blahopřát, tehdy bylo na vše času dost, třeba i na důkladné a vynalézavé mučení.
  • Krása, tyto citace ze starých textů...byl by povznášející koníček překládat dnešní texty do staročeštiny, a někdy by to mohla být i docela legrace.
  • https://www.youtube.com/watch?v=jhDtYBGevSo

    pěkné, pan prezident Zeman jim to dobře natřel
  • vidím v tom velmi silný příběh který mi připomíná Václav - Zeman , Podiven - Ovčáček
    • Toro, je třeba napsat to to celé: Václav Klaus - Zeman Podivín - poskok Ovčáček...
    • přééésně

      jednou nám historie ukáže, pan prezident Zeman bude zaznamenán zlatým písmem v starých pověstech českých jako bájný Bruncvík který zabránil díky dobrovolným hasičům vstup afričanů do čechiie






      WOW !!!
  • je asi pochován Rumcajs?
    • vedle Manky, Cipísek je na Krymu
  • Velmi krásné a poučné téma, ráda čtu tyto příspěvky z našich dějin zde na Tiscali, děkuji. *14*
    • To magic:
      Ano, tak rád čtu články od pí Kalendové, je to psáno velice hezky a poutavě, díky. *4*
      Člověk by měl znát něco z historie své země. Je třeba zamýšlet se nad tím kdo jsme, odkud pocházíme, proč tu jsme, odkud jdeme a kam.
      • ale já když čtu tvé úvahy, silně pochybuju že vůbec něco čteš, anebo možná čteš ale nic si nepamatuješ. Protože takové bludy jaké tady na webu pouštíš, člověk neslyšel ani v pohádkách tisíc a jedné noci....
      • víme sajmon, umíš číst
    • neseeeer se do Putina ty prašivý havloide








      PCHE !!!
  • Zajímavý článek z historie naší země.
    • to není o Německu
    • víme sajmon, bezmoc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit