Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Přísné dodržování pravidel a slibů mazání příspěvků zachycujících nahotu Facebook ospravedlňuje slovy o tom, že "někteří uživatelé naší globální komunity mohou na tento typ obsahu citliví".

    Mohl by samozvaný cenzor FB upřesnit, kterým uživatelům to vadí? Jedná se o muslimy?
    Jiným třeba zase vadí sadistická videa poprav nevěřících, uveřejňovaná ISIS na YT.

    Jinak:
    Komu něco vadí, nemusí se na to dívat ani jinak účastnit. Nikdo ho k tomu nenutí.
    FB nemám a mít nebudu (je to podle mě poněkud uhnutý a sebestředný způsob komunikace), ale takové činy vypovídají o nadcházejícím konci naší západní společnosti.
    Jedná se o vrcholné pokrytectví s ideologickým / náboženským podtextem.
    *7*
  • vždyť to není ženská *15*
    • Ať ukáže kačenu! Jinak jí neuvěříme!!! Takový kozy já hravě vyšpulím taky *5* a nedělám z toho tyjátr!!! Bejt babou, tak se stydím ukázat i ve svetru s pušapkou!
      • máš recht a podiv se na ten její ohryzek na krku *3*
  • ... idiotům, co babu ještě nahou neviděli, je jedno, jestli se píše o Sobotkovi či u frndě :)))
    • ... hahahahahaha, klikající debílky mám rád, zaměstnávám největší spodinu lidstva :)))
      • Ta červená ukazuje jaká jsi komoušpíča, chichichi!!!
        • ... nepiš o sobě, chudáku, jsi jasný :)))
          • hezká fotka antisrágoro sem nevěděl, že tě tiscali má v databázi a cejtíš se víc jako muž či žena? asi spíš něco mezi co? no budeme ti říkat TO
            • TO ho\/no
          • Nějak si vyměknul srabáku!!! Chi!!!
          • ... holt někdo má v hlavě, někdo jiný jen klikání tupce :)))
            • ... ještě zde to řádně oklikej, moulo :)))
  • ... dědeček :)))
  • mně nahota na FB nevadí aspoň se hned pozná kdo je šlápota a kdo ne
    • Mi na FB též nevadí. Tam se může každý rozhodnout, do které skupiny půjde. Líbí se mi na sochách a obrazech umělců. Nelíbí se mi však tam, kde je vystavována jen jako erotický objekt. Jednou jsem potkala těhotnou ženu, která měla holé břicho. Pro rodinu je to asi pěkné, pro cizí lidí hnus.
    • ... u tebe se to pozná i zde :)))
      • ... to je ale fofr, klikající tupče :)))
  • Některým jedincům se zdá se stýská po samozvaném ústředním výboru který
    bude rozhodovat za lid co je a není správné. dnes se zakáže to a zítra zase tohle.
    A dřív než se nadějeme, žijeme znovu v totalitě.
    Ve jménu pokroku, lidu, rasy, trhu... to už lidstvo zná.

    Ať si každý kouká na co chce. Komu se nahota nelíbí ať se na ni nekouká.
    Problém nastane tehdy když chce jedna strana vnutit svůj názor násilnou cestou té
    druhé straně.
  • nám homoušům je to šumafuk
    • Tak se k tomu nevyjadřuj a nekraď nick, soudruhu Čapisrale
      • Tvoje nemoc zase pokročila čapisrale. Začni s tím konečně něco dělat *15*
  • Až u nás bude platit právo šárija, nebude o čem diskutovat.
    • ... o tobě nemá smysl diskutovat už dávno, srágoro :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit