Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by k tomu někdo tu ženskou nutil, to by samozřejmě bylo trestné. Ale jestli ženská sama ukazuje své tělesné proporce, protože nic jiného ukázat neumí, je to také její věc. A jestli se někdo nechá takovou ženštinou okouzlit...
    Bohužel ženské z větší části klesly na úroveň samiček, které se nakrucují a vystrkují své vnady nebo "vnady", jen aby ulovily samečka , který by je oplodnil. Jenom oproti přírodě je to zvrácené v tom, že většina ženských samečky loví, ale oplodnit se nechce nechat.
  • Stejně jsem nikdy nepochopil, proč lidem vadí v médiích ženské ňadro a nevadí zabíjení, mlácení a vraždy bežné k vidění v odpoledních hodinách, kdy děti sledují TV.
    Asi by ty děti měly z ženského ňadra doživotní trauma nebo co.
  • ... ano, došlo to i tobě, blbe :)))
  • "Stěžovat si ale na to, že někdo si jako žena nemůže dovolit to, co mohla jako muž, je jako stěžovat si na to, že v dospělosti nemohu už jen tak někoho bezdůvodně praštit po hlavě tahacím kačerem."
    .
    Hloupější argument jsem už dlouho nečetl. Srovnávat práva ženy a muže je úplně něco jiného, než práva dítěte a dospělého, to snad dojde i těm s nižším IQ, ne?
  • Jedině fašista Putin může rozhodovat. Tak jsme zvyklí!
  • Kdo je své právný ať si ukazuje co chce. Já jsem se narodil oblečený od pána boha v kůži, nějak mi to nevadí. Ještě jsem neviděl oblečené zvíře a je jich daleko více druhů než je člověk, nikomu to nevadí.
    Pokud někdo chodí zahalený jako v pytli je to jeho věc, ale já si nenechám vnucovat něčí ideologii. Mam hezkou ženu, krásné štíhlé tělo, super opálená v létě chodí jako kdyby na sobě nic neměla, jen ať se vlčáci podívají když to doma nemají.
  • TO ho\/no
  • hezká fotka antisrágoro sem nevěděl, že tě tiscali má v databázi a cejtíš se víc jako muž či žena? asi spíš něco mezi co? no budeme ti říkat TO
  • Voni ale berou jenom prsatý bloncky pod pětadvacet, fajnový hoši, nebudou trtkat kdejakou ochechuli, přece.
  • To vám říkám tak jako že jsem čapisral!
  • Měli by Němci těm slimákům poslat Frau Merkel. Aby si užila.
  • Všechna práva má jenom náš vůdce Putin!
  • Islám je zjevně zvrhlá středověká ideologie. Něco takového v žádném případě nepatří do (bývale) křesťanské Evropy.
  • Hele co se děje už v Turecku -
    Úřad se však vyjadřoval i k tomu, zda je pro pravověrného muslima přípustné používat toaletní papír
    Zdroj: http://relax.lidovky.cz/turecky-urad-doporucuje-snoubenci-nedrzte-se-za-ruce-predejdete-incidentum-172-/zajimavosti.aspx?c=A160104_203848_ln_zahranici_ele
    (hi, hi, hi - nebo mám spíš brečet?)
  • máš recht a podiv se na ten její ohryzek na krku *3*
  • Ať ukáže kačenu! Jinak jí neuvěříme!!! Takový kozy já hravě vyšpulím taky *5* a nedělám z toho tyjátr!!! Bejt babou, tak se stydím ukázat i ve svetru s pušapkou!
  • Co plašíš, to je přece ještě docela normální zacházení s ženskými v muslimském kolektivu *1* *1* *1* Jenom jedna znásilněná, co by Trúdy německý ještě nechtěly?
  • S brzkým nastolením práva šaríja v EU tyto diskuse ztratí smysl.
    Jinak - co se týče vztahu islámů k Evropankám již nyní viz:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html
  • Courtney Demonová nic neporušuje a odhalovat se může klidně dál, protože žádná prsa na veřejnosti neukazuje. Já je nikde nevidím. Asi si je zapomněla doma. *15* Aha, vona je to buzna.Jo jooo, svět se v rrdel obrací. Bukvice bojuje za práva žen, mě vomejou, jdu se vyblejt. *11* *11*
  • Mi na FB též nevadí. Tam se může každý rozhodnout, do které skupiny půjde. Líbí se mi na sochách a obrazech umělců. Nelíbí se mi však tam, kde je vystavována jen jako erotický objekt. Jednou jsem potkala těhotnou ženu, která měla holé břicho. Pro rodinu je to asi pěkné, pro cizí lidí hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit