Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S brzkým nastolením práva šaríja v EU tyto diskuse ztratí smysl.
    Jinak - co se týče vztahu islámů k Evropankám již nyní viz:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html
    • Měli by Němci těm slimákům poslat Frau Merkel. Aby si užila.
      • Voni ale berou jenom prsatý bloncky pod pětadvacet, fajnový hoši, nebudou trtkat kdejakou ochechuli, přece.
    • Hele co se děje už v Turecku -
      Úřad se však vyjadřoval i k tomu, zda je pro pravověrného muslima přípustné používat toaletní papír
      Zdroj: http://relax.lidovky.cz/turecky-urad-doporucuje-snoubenci-nedrzte-se-za-ruce-predejdete-incidentum-172-/zajimavosti.aspx?c=A160104_203848_ln_zahranici_ele
      (hi, hi, hi - nebo mám spíš brečet?)
      • Islám je zjevně zvrhlá středověká ideologie. Něco takového v žádném případě nepatří do (bývale) křesťanské Evropy.
    • Co plašíš, to je přece ještě docela normální zacházení s ženskými v muslimském kolektivu *1* *1* *1* Jenom jedna znásilněná, co by Trúdy německý ještě nechtěly?
  • mně nahota na FB nevadí aspoň se hned pozná kdo je šlápota a kdo ne
    • Mi na FB též nevadí. Tam se může každý rozhodnout, do které skupiny půjde. Líbí se mi na sochách a obrazech umělců. Nelíbí se mi však tam, kde je vystavována jen jako erotický objekt. Jednou jsem potkala těhotnou ženu, která měla holé břicho. Pro rodinu je to asi pěkné, pro cizí lidí hnus.
    • ... u tebe se to pozná i zde :)))
      • ... to je ale fofr, klikající tupče :)))
  • "Přísné dodržování pravidel a slibů mazání příspěvků zachycujících nahotu Facebook ospravedlňuje slovy o tom, že "někteří uživatelé naší globální komunity mohou na tento typ obsahu citliví".

    Mohl by samozvaný cenzor FB upřesnit, kterým uživatelům to vadí? Jedná se o muslimy?
    Jiným třeba zase vadí sadistická videa poprav nevěřících, uveřejňovaná ISIS na YT.

    Jinak:
    Komu něco vadí, nemusí se na to dívat ani jinak účastnit. Nikdo ho k tomu nenutí.
    FB nemám a mít nebudu (je to podle mě poněkud uhnutý a sebestředný způsob komunikace), ale takové činy vypovídají o nadcházejícím konci naší západní společnosti.
    Jedná se o vrcholné pokrytectví s ideologickým / náboženským podtextem.
    *7*
  • vždyť to není ženská *15*
    • Ať ukáže kačenu! Jinak jí neuvěříme!!! Takový kozy já hravě vyšpulím taky *5* a nedělám z toho tyjátr!!! Bejt babou, tak se stydím ukázat i ve svetru s pušapkou!
      • máš recht a podiv se na ten její ohryzek na krku *3*
  • Courtney Demonová nic neporušuje a odhalovat se může klidně dál, protože žádná prsa na veřejnosti neukazuje. Já je nikde nevidím. Asi si je zapomněla doma. *15* Aha, vona je to buzna.Jo jooo, svět se v rrdel obrací. Bukvice bojuje za práva žen, mě vomejou, jdu se vyblejt. *11* *11*
  • nám homoušům je to šumafuk
    • Tak se k tomu nevyjadřuj a nekraď nick, soudruhu Čapisrale
      • Tvoje nemoc zase pokročila čapisrale. Začni s tím konečně něco dělat *15*
  • Kdo je své právný ať si ukazuje co chce. Já jsem se narodil oblečený od pána boha v kůži, nějak mi to nevadí. Ještě jsem neviděl oblečené zvíře a je jich daleko více druhů než je člověk, nikomu to nevadí.
    Pokud někdo chodí zahalený jako v pytli je to jeho věc, ale já si nenechám vnucovat něčí ideologii. Mam hezkou ženu, krásné štíhlé tělo, super opálená v létě chodí jako kdyby na sobě nic neměla, jen ať se vlčáci podívají když to doma nemají.
  • Stejně jsem nikdy nepochopil, proč lidem vadí v médiích ženské ňadro a nevadí zabíjení, mlácení a vraždy bežné k vidění v odpoledních hodinách, kdy děti sledují TV.
    Asi by ty děti měly z ženského ňadra doživotní trauma nebo co.
  • Některým jedincům se zdá se stýská po samozvaném ústředním výboru který
    bude rozhodovat za lid co je a není správné. dnes se zakáže to a zítra zase tohle.
    A dřív než se nadějeme, žijeme znovu v totalitě.
    Ve jménu pokroku, lidu, rasy, trhu... to už lidstvo zná.

    Ať si každý kouká na co chce. Komu se nahota nelíbí ať se na ni nekouká.
    Problém nastane tehdy když chce jedna strana vnutit svůj názor násilnou cestou té
    druhé straně.
  • Všechna práva má jenom náš vůdce Putin!
    • To vám říkám tak jako že jsem čapisral!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit