Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by k tomu někdo tu ženskou nutil, to by samozřejmě bylo trestné. Ale jestli ženská sama ukazuje své tělesné proporce, protože nic jiného ukázat neumí, je to také její věc. A jestli se někdo nechá takovou ženštinou okouzlit...
    Bohužel ženské z větší části klesly na úroveň samiček, které se nakrucují a vystrkují své vnady nebo "vnady", jen aby ulovily samečka , který by je oplodnil. Jenom oproti přírodě je to zvrácené v tom, že většina ženských samečky loví, ale oplodnit se nechce nechat.
  • Stejně jsem nikdy nepochopil, proč lidem vadí v médiích ženské ňadro a nevadí zabíjení, mlácení a vraždy bežné k vidění v odpoledních hodinách, kdy děti sledují TV.
    Asi by ty děti měly z ženského ňadra doživotní trauma nebo co.
  • "Stěžovat si ale na to, že někdo si jako žena nemůže dovolit to, co mohla jako muž, je jako stěžovat si na to, že v dospělosti nemohu už jen tak někoho bezdůvodně praštit po hlavě tahacím kačerem."
    .
    Hloupější argument jsem už dlouho nečetl. Srovnávat práva ženy a muže je úplně něco jiného, než práva dítěte a dospělého, to snad dojde i těm s nižším IQ, ne?
    • ... ano, došlo to i tobě, blbe :)))
  • Jedině fašista Putin může rozhodovat. Tak jsme zvyklí!
  • Kdo je své právný ať si ukazuje co chce. Já jsem se narodil oblečený od pána boha v kůži, nějak mi to nevadí. Ještě jsem neviděl oblečené zvíře a je jich daleko více druhů než je člověk, nikomu to nevadí.
    Pokud někdo chodí zahalený jako v pytli je to jeho věc, ale já si nenechám vnucovat něčí ideologii. Mam hezkou ženu, krásné štíhlé tělo, super opálená v létě chodí jako kdyby na sobě nic neměla, jen ať se vlčáci podívají když to doma nemají.
  • Všechna práva má jenom náš vůdce Putin!
    • To vám říkám tak jako že jsem čapisral!
  • S brzkým nastolením práva šaríja v EU tyto diskuse ztratí smysl.
    Jinak - co se týče vztahu islámů k Evropankám již nyní viz:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html
    • Měli by Němci těm slimákům poslat Frau Merkel. Aby si užila.
      • Voni ale berou jenom prsatý bloncky pod pětadvacet, fajnový hoši, nebudou trtkat kdejakou ochechuli, přece.
    • Hele co se děje už v Turecku -
      Úřad se však vyjadřoval i k tomu, zda je pro pravověrného muslima přípustné používat toaletní papír
      Zdroj: http://relax.lidovky.cz/turecky-urad-doporucuje-snoubenci-nedrzte-se-za-ruce-predejdete-incidentum-172-/zajimavosti.aspx?c=A160104_203848_ln_zahranici_ele
      (hi, hi, hi - nebo mám spíš brečet?)
      • Islám je zjevně zvrhlá středověká ideologie. Něco takového v žádném případě nepatří do (bývale) křesťanské Evropy.
    • Co plašíš, to je přece ještě docela normální zacházení s ženskými v muslimském kolektivu *1* *1* *1* Jenom jedna znásilněná, co by Trúdy německý ještě nechtěly?
  • Courtney Demonová nic neporušuje a odhalovat se může klidně dál, protože žádná prsa na veřejnosti neukazuje. Já je nikde nevidím. Asi si je zapomněla doma. *15* Aha, vona je to buzna.Jo jooo, svět se v rrdel obrací. Bukvice bojuje za práva žen, mě vomejou, jdu se vyblejt. *11* *11*
  • O nahotě může rozhodovat jenom vrah Putin!
  • Ať si proruské Tiscali políbí zadek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit