Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebylo by jich tolik, kdyby nezakázali kouřit v hospodách. Vyrobili si problém sami, tak ať sbírají chytráci !

    • Argumentace opravdu hodna dospělého člověka. Kdyby jste mi dovolili vás otravovat jinde, tak se vám nebudu mstít  tím , že budu dělat nepořádek.  Paní Zdeno, kde Vy jste dala rozum????

      • On vás chtěl kuřák otravovat kouřem v nekuřáckých hospodách? No tak to se pak nedivím vašemu rozhořčení.

        Nebo vy jste chtěl naopak kuřáky otravovat v kuřáckých hopsodách? 

        Vy nekuřáci jste se chovali trochu jako dementní lidé. Podobně jste mohli vyžadovat, aby se ve veřejných domech nevyskytovaly lehké ženy, na diskotékách, plesech a koncertech, aby nezněla hlasitá hudba, v kinech, aby se nepromítali žídné erotické filmy a abyste měli právo si vedle ve večerce koupit pračku v akci.

        A přitom stačí a stačilo málo. Kde se mně to nelíbí, nevyhovuje mně to, tak tam nejdu a těch služeb nevyužívám. Na hospody žádné zákonné nebo dokonce ústavní právo fakt neexistuje.

        Vám se sice povedlo zavést ten nelogický plošný zákaz, ale já nepochybuji o tom, že současná "doba zákazová" bude postupovat dál a jednou se nějaký ze ztákazů dotkne i vás. A pak ochutnáte vlastní polévku 🙂




        • Přesně tak reaguje každý feťák!!!  Je to moje zdravý, tak si ho můžu poškozovat jak mne napadne a když se vám to nelíbí tak běžte jinam, já si teď potřebuji šlehnout. Ale já musím na té zastávce stát protože čekám na autobus a banda feťáků =kuřáků nehledí. Doma se třeba můžeš pokálet, ale na veřejnosti neutravuj svou produkcí svinstva. To, že nemáš rozum neznamená že ti to můsím tolerovat , když už budu platit tvoje zdravotní náklady , které se dostaví s jistotou , tak jako , že vyjde slunce.

      • Argumentace paní Zdeny je logická a odpůrcům kouření nepříjemná. Zákaz kouření v hospodách je barbarské restriktivní opatření. Po celá staletí hospody byly svatostánkem kuřáků. Nyní by mělo být rozhodnutí o zákazu kouření na majiteli a ne na několika horlivých zdravotnických inkvizitorech.
  • "jedním z velkých ekologických problémů jsou i cigaretové nedopalky, které se v přírodě rozkládají kolem deseti let."

    .

    A v čem je to vlastně problém? Jak negativně se projevují ty vajgly na přírodě? Jen tím způsobem, že jsou? 

    Jak velkým problémem jsou pro ekologii kameny, které se v přírodě "rozkládají" miliony let?

    Jak velkým ekologickým problémem jsou různé bomby, které se občas najdou při výkopových pracích? 

    Jistě, člověka mohou ohrozit, ale jsou pro přírodu nebo ekologii problémem, i když se nerozloží ani za desítky let? 

    Neděláte tady zase z komára velblouda?

    • A co kdy ty vajgly začaly vozit na tvoji zahradu, to by jsi už pochopil co je špatně???

      • A kdyby vám na zahradu někdo začal házet kameny, tak se z těch kamenů stane něco neekologického?! 😂

      • henrys

        Argumentace "greténa"! 

  • Neptejte se kdo nastoupí a sami nastupte na brigádu. Myslím si, že pracovníkům tiscali by ruční sbírání vajglů rozhodně prospělo a tak by zmínění pracovníci konečně udělali něco užitečného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit