Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odškodnil je už Šláfenberk když makali pro jeho rodinu ?
  • Kdybychom tak mohli znát skutečné myšlení zejména těch starších, co pamatují Protektorát a nyní se snaží odrovnat Okamuru ve svatém rozhořčení nad "popíračem" holocaustu, hlavně z řad protektorátních a později totalitních přisíračů jako jsou napochybně lidovci, (Guru páter Plojhar) tak to bychom se asi náramně divili.....
  • Tomio je dobrá potrava pro kavárnu-plivárnu jen ty fakta kulhají ! *11* Sehnat info o Letech jde i na netu.
    • A čím se živí štamgasti putyky- ožralárny?
  • Opět - a jako vždy - výborně formulovaný článek mistra pera pana Jégla. Odhaluje jaké to tupouny, neřku-li přímo blbce, má tento stát v politice.
  • To se vám pan prezident Zeman zajídá co havlomrdi !
  • My máme v práci vylepen obraz státníka v záchodové mušli a vsázíme se o to, kdo první mu vychčije oko.
    • Tvoje stará u nás jako uklízečka kóří pèra
    • ... zapomněls napsat, u vás v práci není nic jiného než záchodové mušle, hajzlkriple :)))
  • Podpořte referendum za vyhoštění Okamury
    • A ty jsi kdo??? Koho ty chceš vyhazovat a jakým právem. Co jsi doposud udělal jestli vůbec něco děláš!!! *8*
    • Já bych byl spíše pro referendum o defenestraci z Hradu *1* současné sqadry!
      • víme sajmon, smůla
  • Jeden Dra-hošík projede volby na celý čáře a chrchloidi jsou z toho hin. A to je velice dobře, o to nám šlo především! Pan Miloš Zeman na Hradě!
    • Zeman prý má stopku do USA, je podezřelý z vyzvědačství pro Rusko, psali v nějakém časopise vlevo dole, o to více mě překvapilo, že se má zúčastnit dětského dnu někde v Alabamě??!
      • Já se tomu zase tak nedivím. Do té Alabamy prostě musí jet. Má slíbeno, že mu alabamské holčičky ukážou své kočičky.
  • Kdo za to může?
    Přece on sám!!!!!! *16* *16* *16*
  • veznice pankrac byla taky koncetracni tabor.. kdo za komunistu nedelal tak ho tam zavreli.. mel by tam byt taky pamatnik.. veznici zbourat a udelat tam pietni misto.kolik tam bylo zavreno a je nevinnych lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit