Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde čtete islám?

    Přišel jsem na tohle: Komunismu se lze zbavit, jak se koneckonců v zemích východní Evropy i stalo.

    Islámu se lze zbavit stejně jako křesťanství: postupným opouštěním vstupních hodnot.


  • Vladimír Liška:

    OTAZNÍKY ČESKÉ HISTORIE, Dějiny Čech, jak je neznáte

    Velice doporučuji přečíst si jak si to Čecháčkové "postolicovali" už za Rakouské monarchie.

  • dzixy
    Občane, ty si ale protiřečíš. Že Klause prý nevzali do KSČ, prý "věděli proč" uvádíš, jako jeho negatívum, a přitom je to naopak. A s tím STBáctvím opravdu přeháníš. Šíříš fake news.
  • dzixy
    Domnívám se, že mladému Klausovi a jeho Trikolóře úspěch zajistí samotní ODSáci na čele s upovídaným Fialou. Pro ně je vše, co vláda zajistí a vykoná, pořád "všechno špatné".
  • Islám neexistuje a v Evropě se nerozšiřuje? 

    Jak jste na to přišel?! 


  • Způsoby financování politických stran není až tak obtížné vygooglovat. např.:

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Financov%C3%A1n%C3%AD_politick%C3%BDch_stran_v_%C4%8Cesku

  • Nelze se zbavit něčeho, co neexistuje.

  • Ne náhodou se přišli Ježíškovi poklonit mudrci z Východu. To je jediný komentář připojitelný k snůšce vašich standardních blábolů.


  • Ach tak, až dosud jsem netušil, kam patříte.

  • Proč jen u bývalých bolševiků...?!

    Máme tu nepočítaně různých stran a hnutí - kdo to vše platí...?


    Tím nechci nijak propagovar vládu jedné strany - toho už bylo dost...

  • Komunismu se lze zbavit, jak se koneckonců v zemích východní Evropy i stalo. Islámu se země zbavit nemůže. Snad jen násilnou cestou.

  • Naštěstí tuto možnost má v demokracii skoro každý. nechápu lidi, kterým to vadí. Snad jen u bývalých bolševiků by to dávalo smysl.

  • Trikolóra má reálnou naději přetáhnout další ódeesáky, protože je derivátem ódeesácké ideologie. Ovšem tentokrát se protagonisté Trikolóry  snaží vymazat kontury ódeesácké ideologie a nahradit je přívětivostí, realismem a odporem proti zhoubné politice Bruselu, proto bude přitahovat i mnohé slušné lidi. Navíc Klaus ml. projevil vrchovatou porci občanské zodpovědnosti a morálních postojů, které zohledňují zájmy budoucích generací, vůči kterýmžto generacím jsme povinni udělat vše, co je v našich silách, pro zachování našich tradic, kultury a češství. Trikolóra s přibývajícími úspěchy bude stále víc objektem pokusů o dehonestaci. Trikolóra tak ještě zdaleka nemá vyhráno. K tomu, aby se stala politickou stálicí, má ještě daleko. Mnoho politických subjektů krátce zazářilo a pak zmizelo v politickém propadlišti. Jen občané ČR zůstávají a tak někteří ambiciózní konjunkturalisté by nejraději vyměnili celý elektorát a nahradili jej voliči, kteří budou orientováni na čistě materialistické bázi a budou mít problémy s logickým myšlením a s nezkresleným vnímáním reality
  • Karel

    Ano je velice dobré mít na pravici rozumné lidi ale mám obavy že jablko nepadlo dost daleko od stromu a technologie moci kterou používal jeho táta nebo tkzv. dnešní opozice byla pro mně nepřijatelná.

     Trochu to připomíná stranu Lidem s paní Kočí(krásně popsala "nezávislou justici"), která podrazila tehdejší vedení své strany a nikým nevolená se přidala k tkzv."pravici(dnešní demoblok)"(mnohem levicovější praktickými kroky než ČSSD).

  • Tak mi přijde, že kdo má do "zadku díru" - zakládá nějakou stranu...

    Zřejmě to teď frčí...

  • Obávám se, že se mezi Čecháčky najde dost prostoduchých, kteří skočí Klausovi na sliby čehokoliv. Nezapomínejme na činy jeho otce konfidenta StB KLUKa, jimiž táhl naši zem na východ. A "jablko nepadá daleko od stromu".

    Konfident KLUK se prý za komunismu 3x cpal do KSČ a přesto ho nevzali. Asi věděli proč.


  • Už na diskuzích blijí, pomlouvají, haní, i urážejí.To umí takové partaje jako SPD,KSČM a jim podobný morální odpad.
  • Ta fotka stojí zato.Ještě tam chybí Bureš z jedné a Ovar z druhé.Voličů tohoto exota je mi líto,
  • Vše ukáží volby. Ale nepochybuji, že předvolební průzkumy ukáží velice malou předvolební podporu Trikolóry, jen aby odradily voliče. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit