Přejít na výpis diskuzí

Kdo zvítězil v senátních volbách? Deset doktorů, dva miliardáři a bojovník proti korupci

18.10.2014 17:55
Lukáš Vincourek 19 příspěvků

Senátní volby už jsou minulostí. Skončily jednoznačným úspěchem stran vládní koalice, dílčím pak pro znovuobrozenou ODS. Kdo jsou oněch 27 vyvolených, kteří nás budou reprezentovat v horní komoře Parlamentu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady jste Tisscali zona.Smecka podrztasku kteri jsou kamaradi s timto smejdem.Treba presidentovi muzete nadavat neomezene.Ale na pravici jim nesahejte.A tez nelze napadat moc Rusko.To tady cenzor tez nema rad.
 • Věčný funkcioonář.
  Štech za totality,funcionář ROH,KSČ byl vždy na oslavách 1.máje a pak obědy za peníze města.Dnes fosílie v senátu.Jak dlouho se bude dařit tomuto převlékači kabatů a zůstat ve funkcích za káždého režimu.
  Doufám,že se dožiju času,kdy ho do senátu budu vozit na inv.vozíků.
  Proč tuto politickou fosílii lidé volili to je ve hvězdách.
  Milane hodně úspěchů,ale hlavně že to vychází.
  • Komu čest tomu čest.
   Milánek v tom umí chodit.Co takle ho pustit jako normálního občana do pracovního procesu,kde nikdy nebyl.
   Je to vychcálek a není mu obdoby.
   Když vidím jeho falešnou tvář tak se mi obrací žaludek.
   Je to opravdu fosílie v politice.
   • Když ho bllbé tupé ovce volí, tak proč by nebral, že.
 • Pro p. Kalouska:"Pane Kalousek. Vaše TOP 09 už parlamentní volby 2013 projela tak, že jste daleko za komunisty! Nyní vám to voliči dali sežrat i v senátních volbách ještě víc! Nechtělo by to chlapské gesto a odejít do politického důchodu,nebo ve Vašem případě přímo do pr.ele?!?"
 • Důležité je Švarc-lihikovci topkaři jsou mimo mísu (koryto) !!!
 • Nejlepší je, že propadli komunisté a pan Fiala asi dostal stranu z nejhoršího
 • Lide zacinaji moudret a konecne nevoli parazity,co utratili penize a delaji si zalusk u koryt,aby se zas napakovali,ale voli lepsi zlo,i nove strany.Za ODS lide zivorili vic,nebot se rychleji zdrazovalo a lidem se brali penize na blaha panu,ruznych podvodniku...Slibovali,jen aby byli u koryt a sliby stejne nesplnili,lidem vic zhorsovali zivot.Necas skemral o hlasy a po volbach se tvrde zdrazovalo apod...Jiz je citit trochu zlepseni,snad bude zmena a ne porad to same dokola...
  Je i blbost,aby volby byly povinne.Jsou lide,kteri jsou min pohyblivy,co k volbam proto nejdou,osameli stari a utahani lide z 12 hod.,co misto voleb se radsi prospi,aby zvladli dalsi sichtu a domacnost...Je dost i nepochopenych lidi,co jsou pohybove omezeni atd.,co jim nikde nepomohou...a oni ani v to nedoufaji,ziji jak to lze...
  • anna.tvaruzkova.58
   Paní Emo. Každý má právo požadovat, aby k němu přišla volební komise s přenosnou urnou. Proč se třeba neuzákonní elektronické hlasování?
 • • K vraždě studenta schizofreničkou. Kdo jí umožnil žít svobodně, myslim tím soudce, psychology i psychiatry, měl by být potrestán. Pokud se domnívají, že ji vyléčili, nechť je zavřou k ní do cely a mohou své vyléčené pacientce dát do ruky i nůž.
 • olím pouze tu nejlidovější, nejdemokratičtější a nejhumánnější politickou stranu - KSČM!!! Věčná sláva komunistům! Komunisté vraťte se!!!
 • Poslouchejte lháře Fialu,ODS vyhrála,to proto,že to tak vidí lhář Fiala.ODS stoupá,ale do stoupy.Dalším vítězem jsou černoprdelníci,ti se budou týden ožírat se svatým čertem Dukou *14*
 • Tak jako vždy - zvítězil český lid !!!!! Dobře mu tak !!!!!!

  Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na „standardně Klauzemanovsky“ získaných hlasech pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Snipere jdi se vytentočkovat mámě za almaru ať to nemusíš rozmazávat zde na diskuzích, dost to páchne i z monitoru, nebo, že by to bylo to urozené a noblesní knížete pána? To také nelibě voní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit