Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni by si měli uvědomit, že kolaborant a soudem usvědčený lhář Miloš Zeman bude za chvilku pod drnem takže se bude snažit škodit do posledního dechu, bohužel si to Fiala zavinil tak trochu sám, na to trapné divadlo které předvedl opilec v teráriu prostě neměl přistoupit...

    • Je pravda, že lustrování kandidátů byla trapná komedie v hlavní roli s hradním...

      Jedna z posledních...

      • Tak dobře. Je to Váš nezaujatý názor.

        Osobně, kdybych měl někoho někam schvalovat a podepisovat mu mandát, tak bych s tou osobou také rád mluvil. Jinak bych mohl zasílat dekrety poštou.

        A patrně by se zasloužilí kritici zase ukřičeli k smrti, že pan hradní je tak neskutečně líný, že si neudělá ani čas na popovídání si s kandidáty.

        Inu kdo chce Zemana bít......

  • Nebudu asi u žádné ze schůzek, ale myslím, že se dohodnou. I když s panem Zemanem to bude dost složité a jistě to bude "něco za něco." Jenže to se nedozvíme.

    Nebo zvítězí sebestřenost páně prezidenta a bude si dál stavět hlavu. Což není šťastné ani konstruktivní.  

    To není žádná obhajoba toho joudy od Pirátů. 

    • Oni vás, Jindřichu, na žádnou schůzku nepozvali...?

      To si vážně dovolili...?!

      • Představte si, že to nějak Mynář opomněl. To mě bude mrzet hodně dlouho. 

        Jinak jsem prakticky u všeho, co se kde šustne. Jak jinak. 

  • Čekají nás zlé časy, vláda sestavená se samých diletantů a včele uslintaný Fiala.

    • Konečně skončí vláda poskoků ušišlaného, ukňouraného, prolhané ho StBáka Bureše...

      • Šetřete hanlivými přívlastky. Abyste je ještě nepotřebovala....

  • S bolševikem se dá jednat jenom s klackem v ruce. To, že Fialovic srágora, přistoupil na eMANovu uličku hanby je velká chyba. Defilé, před tím kašparem, dřepícím v akváriu, je obrovská degradace ministrů budoucí vlády. Ale je to i zrada na voličích, kteří čekají změnu.

    • Vy budete asi ublížený vždycky. Nic a nikdo Vám není dost dobrý. Prostě notorický prudič. 

      • Jindřichu, ale TOMy má pravdu...

        Bylo velmi nedůstojné zkoušení kandidátů na ministry před kukaní...

        • Znovu opakuji, že Váš názor Vám neberu. Okolnosti byly bizardní, ale co dneska není? 

  • dzixy

    Domnívám se, že pokud bude prezident Zeman důsledný v dodržování svých slov, vláda tak ihned nebude jmenována. Příčina bude zřejmě známá - ministr zahraničních věci. Zemana lze celkem pochopit, protože na tak důležitou pozici dát naprosto nezkušeného zajíčka, navíc jednoho z necelé tisícovky pirátů, je opravdu moc odvážné. Fiala svým souhlasem s tímto kandidátem si zadřel pěknou třísku do zadku, což v případě přece jenom jeho jmenování do funkce ministra, pozná na ztrátě důvěryhodnosti. A pokud Zeman od svých slov ustoupí, potom se to bude týkat jeho a ztratí už i tak to málo, co zatím má.

    • Příčina je známá = zlý, ješitný, pomstychtivý hradní...

      Cítí, že se čas začíná naplňovat a tak škodí, škodí, škodí...

      Čas jeho mandátu - pokud snad někdo ( celkem oprávněné)

      myslel na jiný...🤭

      • Zase jste to pojmenovala zcela objektivně a bez všech emocí. Je fajn, když má alespoň někdo jasno. 

        • Jo - já mám jasno a je mi šumák, co si o mně myslíte, Jindřichu...


          • Nemyslím si nic špatného. Máte na svou porci zášti a malinké nenávisti právo. Je ta antipatie vůči hradnímu jezevci více než znatelná.  

            Vlastně o nic nejde, jen reagujeme na příspěvky ne na osoby. 

            • Jako vždy, Jindřichu, jste vedle...

              Necítím ani zášť, ani nenávist vůči hradnímu...

              Ani soucit...

              Antipatii jo - ale to je díky jeho jednání, vystupování, vulgaritám,lžím ...atd...atd...snad pochopitelné...

              • Reakce na příspěvek:

                Jako vždy jsem vedle, když si máte přiznat evidentní skutečnost. Ale mě to nevadí. Každý jsme nějaký. 

      • Nejhorší ovšem je, že tupé stádo ovcí si "to" zvolilo jako svůj "idol" a "představitele". Stačilo pár hospodských "bonmotů".

        Inu: Jaký pán takový krám. A když mohou "ovce" volit, tak spíš "jaký krám, takový pán."

        • To - volili lidé, kteří zapomněli, jak se choval jako premiér...

      • mun.go

        Už jednou jsem vám citoval znění ústavního článku 86, odstavec 2:

        (2) Předsedu vlády jmenuje prezident republiky a na jeho návrh jmenuje ostatní členy vlády a pověřuje je řízením ministerstev nebo jiných úřadů. 

        Nikde není psáno, že je povinen navržené poslance skutečně pověřit funkcí člena vlády. Může vyžadovat (a také vyžaduje) další návrhy vhodnějších poslanců.

        Jinak by to byl jen ceremoniář / kladeč věnců .

        V případě Lipovského má prezident Zeman naprostou pravdu.

        • Ten starý kořala není žádný monarcha, který by si volil rytíře kulatého stolu. Do složení vlády nemá co zasahovat. Pokud to nechápe, evidentně není při smyslech a je třeba jej odstranit.

        • Za Havla, při snaze blokovat MANovo poskoka, tak vyskakoval a třepal nožičkami. Najednou otočil. Sprostý mstivý chameleon. Já jsem přece Zákon.

        • Já vám ocituju nejpovolanějšího z povolaných 😉

          https://www.youtube.com/watch?v=ueySfpdBvR0

    • Nejhorší je, že si stádo jako svůj "symbol" zvolilo "bývalého" člena strany podle zákona zločinné a opovrženíhodné a konfidenta StB MANa, trpícího "virózou".

      Ten psychopatický "symbol" se shlédl ve svém východním vzoru Putlerovi a chtěl by o všem sám rozhodovat jako ten východní rádoby car gosudar.

  • Pomstychtivý hradní trvá na něčem, na co nemá podle ústavy právo...

    Musí jmenovat vládu na návrh premiéra, i kdyby měl tisíc výhrad k jednotlivým kandidátům...

    Nebo nejmenovat celou vládu...

    Pevně věřím, že Fiala necouvne...

    • Narodil se další ústavní právník. Jak je to jednoduché.

      Nemyslím si, že by měl prezident blokovat jmenování ministra, ale nechal bych výklad na těch, kteří k tomu rozumí.

      Je směšné, když si někdo na odborníka jenom hraje. 

      • Na odborníka si zde patrně hrajete vy, Jindřichu...

        Oni nejednoznačný výklad ústavy, vykládají právníci jinak...

        Tak to nechte na odbornících...


        • Bohužel. Budeme to muset nechat na politicích.

          Docela se divím, že Ústavní soud podlehl pokušení politicky vládnout. Měl odmítnout se zabývat politickými kauzami. Když se politici neumí dohodnout, neměl by do toho soud vůbec vstupovat. 

          Jenže ono pokušení zviditelňovat se je pro starce z této ústavní instituce příliš lákavé. 

    • mun.go

      Nemusí.

    • dzixy

      Koloběžko, ono to může být naprosto jinak a nic s tím nikdo nenadělá. Žalobou se jenom odsune potřeba už konečně mít funkční vládu. Aby to již začalo fungovat, jedná oběť za to stojí. Jinak si počkáme nějaký ten pátek na jmenování i s ostudou na celou politickou scénu.

      • Je mi jasné, že už je načase mít konečně jinou vládu...

        Hradní to bude udržovat, aby ukázal, že bude po jeho...

        Doufám, že nebude...

        A je také pravda, že jedna oběť = hradí - za to stojí...

  • Jestli bude uslintaný Fiala vyhrožovat Panu prezidentovi tak se to asi  trochu protáhne

    • Kajochu-mlaďochu, pokud vím, tak jsi se narodil až po pádu systému podle zákona zločinného a opovrženíhodného, takže neznáš mnohá fakta a mnohými svými "názory" se ztrapňuješ. Přeji Ti všechno dobré, aby se Ti v životě dařilo a aby jsi se dožil v pohodě vysokého věku. 🙂

    • Fiala nikomu navyhrožuje...

      Jen postupuje dle ústavy...

      Vyhrožuje ješitný hradní...

      • Pan profesor Fiala nevyhrožuje. K Ústavnímu soudu bude podávat žalobu prezident. 

        Připomínáte mi postup odpíračů vakcín. když není po ruce argument - tak se prostě vymyslí, nebo se to obrátí zcela na hlavu.

        V tomhle jste skutečně dobrá. 


        Ale není to potřeba. většinou víme, že pana Zemana žene jen jeho sebestřednost. Na to Vaše rádoby argumenty nepotřebujeme. 

        • Kdyby nebyl hradní pomstychtivý, sebestředný, mstivý - nemusel by Fiala žádnou stížnost podávat...

          Jinak. - Jindřichu, já své názory nikomu nevnucuji...

          Jsme na diskusi a ta je od toho, aby zde každý sdělil svůj názor...

          V napadání diskutujících jste skutečně dobrý...

          Zvláště, když mají jiný názor než vy - koho mi to jen připomíná...???

          • Polemika je napadání? Když obracíte výmysl na skutečnost a někdo Vám to připomene, to je napadání. No dobře. 

            Kohopak Vám to připomíná? Já Vám Vaše názory neberu, jen je komentuji.  Ale Vy tu dobu, kdy se nesmělo uvažovat alternativně patrně znáte lépe. 

    • Kajochu, asi se pleteš, ten uslintaný je ten na tom křesle v kleci, aby neprskal kolem sebe.

      • A já pořád, proč je to celá kukaň a ne jen plexi stěna...🤔

        A přitom by stačily jen dva metry a 😷...

        A ono je to kvůli prskání, slintání...

  • Dohodnou se některé pondělí, pokud ovšem zeMAN nebude mít virózu.

    • Virozu má permanentní, spíš aby neměl delírku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit