Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koblížek na másle smažený a liško tobě taky uteču.
    Hezká fotka koblížka.
  • Lidi jsou divný.Nedávno jim vadil Ondráček který do nedávna sloužil s prověrkami u policie.Teď jim vadí Babiš .Ale je s podivem že jim nevadí třeba generál Pavel.
    Bývalí člen KSČ důstojník co udělal kariéru za varšavské smlouvy.
    • ...Teď jim vadí Babiš...

      No, myslím si, že Babiš nám vadí už hodně dlouhou dobu... Ne až teď...
    • Řadě lidí ale nevadí třeba Kalousek (a spousta jemu podobných), který do ČSL vlezl v roce 1984, tedy v době pokračující Husákovské normalizace. Přitom ČSL nebyla nic jiného než odnož KSČ. A ke vstupu do této odnože KSČ bylo potřeba, abyste byli hooooodně prověření, a navíc to bylo projevem bezmezné vychcanosti v tomto smyslu: Chci dělat za komunistů kariéru, ale jsem tak vychcaný, že se přitom nechci ušpinit vstupem do KSČ. Tito lidi jsou mnohem bezcharakternější, než byli řadoví členové KSČ (ať už po roce 1989 z KSČ odešli, nebo tam zůstali). Například takový generál Pavel je tedy proti Kalouskovi přímo vzor charakternosti. A už vůbec se Kalouskova bezcharakternost nedá srovnávat s těmi, kteří do KSČ vstoupili v roce 68 v poněkud bláhové naději že se podaří něco změnit tak nějak "zevnitř" systému, a po srpnu buďto sami z KSČ odešli, nebo byli vyhozeni.
    • Soudruhovi to ve škole moc nešlo, jak je vidět podle jeho pravopisu, a proto se dal ke komunistům. Je rozdíl udělat kariéru v době tuhého komunismu za Varšavské smlouvy nebo tlouct studentky kdy už komunismus chcípl.
      • Hmm soudruh je tvůj fotr.Ale jsem rád že potvrzuješ moje slova.Ne všichni soudruzi ti vadí *1* *1*
        • vanhorne
          "Ne všichni soudruzi ti vadí"
          Ono mezi temi soudruhy je zasadni a velky rozdil, vis. Zkus pochopit rozdil mezi "soudruhem" a" soudruhem bolsehevikem" uvidis. Soudruh bolshevik Filip jeste dnes kazdorocne chodi polozit venec na hrob vudce soudruha bolshevika Gottwalda.
          Nad hrobem se skloni slzicku uroni.
          Slova septa toho zneni:Klemuv duchu doprej pohrobkovi sluchu.
          Klementova slova vsak slyset uz neni.
  • ANO je Babis. Faltynek a ostatni jsou jen kompars. To se nevyjadruji o kobliharich, kteri mu dali hlas.
    • Jestli takhle vede Agrofert, jako vede stát, tak to nemůže fungovat bez nějakého nelegálního penězovodu nebo praní špinavých peněz. Babišovo podnikání musí být naprosto a zoufale ztrátové. *11*
  • Okamuro chystej se nastává tvůj čas.Sestavuj si vládu ať nemáš zmetky nebo zmatky .Po vzoru Orbána vzhůru s V4 proti hloupému Bruselu a jeho poskokům v ČR a USA hujerům.Co nám to přinesl ten havloidní západ,který potřeboval rozeštvat státy VS,aby mohl udělat konfrontaci s Ruskem, našim vždy spojencem.Probuďte se dokud bude čas a ne další války a krize.
    • Vy máte za spojence rusácké vychodostepní nájezdníky - nejzkur...nější národ světa? - no to se máte čím chlubit.
      A dělat obecního šaška vám bude dělat jakýsi japonsko-číňanský kříženecký pomatenec, poslušný přisluhovač vlastizrádného naboba z pražského hradu - no to je opravdu fajn.
      • EU nám pozastavila 114 mld.To od CCCP nepamatuji.Takže se chlubím a budu pokud to tady bude tak vypadat.Že jsou větší demonstrace než v r.1968 to vám nevadí.Že USA vyhrožuje,že bude útočit i proti názorům Rady Bezpečnosti,to se vám také líbí?Mě ne ,ale na rozdíl od vás jsem byl na vojně 26 měsíců a vím co je svinstvo,které bylo jako provokace z tehdejšího Německa.trošku přemýšlet a nepapouškovat by bylo záhodno ,protože to tady stojí za hauwning.
        • CCCP nám vykradl bohatá ložiska uranu,prý to byla "válečná kořist" ???!!! Ten uran na ty jejich "mírové" atomové bomby jim tam musela dobývat naše elita. Ale kritik má už věk na to, aby ho strašila dementia senilis.
          • Dva příslušníky oné elity jsem osobně znal (byli odsouzeni shodně na 20 let a propuštěni po jedenácti letech, nedávno zemřeli).
            Kecáte.
          • Hmm jsi blb co zapomněl že už není CCCP a že už je 21. století.No hold jsi zamrzl v tom 20.století *1* *1*
            • Jednou se píšeš jako jj teď G ? CCCP a Rusko je pořád stejné a ty to tady nezměníš.
  • ... demence blbého Bicana se začíná podezřele kouzelně přibližovat demenci blbečka Jégla :)))
  • ).(
  • Jak přihrát kamošovi Jančurovi:Slevy na jízdné má zaplatit třeba ministerstvo školství. Nebude to na úkor platů učitelů, našli jsme neutracených 170 miliard, tvrdí Babiš.Jo a kdes je našel u sebe co si za ta léta nakrad pak to sedí ,ale jinak první informace co se bude za asociace nenažraných oberzmrdů dít,prostě svět pro pár oligarchů a pak jen chudina.Pak už chybí jenom vysvětlit že není na důchody neb tam leží ten bilion kterej ten čoboláckej ganster chce vytřískat z Česka.
    • Na pravopisné i slohové úrovni kumulova příspěvku do diskuse je jasně patrná úroveň přitakávačů Kalouskovi, Fialovi, Bělobrádkovi a Gazdíkovi, kteří se kromě těchto výlevů vzteku momentálně na ulicích snaží zvrátit výsledek svobodných demokratických voleb... Netřeba nic dodávat.
    • 0
    • 0
    • 0
    • ... už nechlastej ty své krabičáky za dvacku, ty dementní hlupáku, nikdo tě nikdy nečte :)))
  • 0
  • ... s velkou radostí uzavírám své působení zde, hravě jsem dohledal nejprimitivnějšího ubožáka :)))
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit