Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myšlení vyžaduje čas a to jsou peníze. Čistě z pragmatických důvodů se nezamyslel nad zabíjením v Kyjevě, Oděse, Luhansku, na Dombasu. Trestní komanda tam zabíjejí v zájmu evropských demokratických hodnot pod patronaci Washingtonu, Bruselu a za Česko to má na starosti Zaorálek.
  • To je od Babiše pouhé rádoby líbivé gesto, NIC víc...
  • Babis je bohuzel osamoceny s nazorem na znovu zavedeni TRESTU SMRTI za znasilneni a vrazdu na detech.Vsichni ostatni jsou zdrzenlivi a tancuji okolo,bud se nevyjadri nebo se ohani humanitou.Vy,co ho kritizujete v tomto bodu, byste nevolali po zhora uvedem trestu,byt na miste rodicu Anicky,Elisky a dalsich zavrazdenych deti?Nebo byste u soudu za vraha orodovali,aby se vyhnul symbolyckemu trestu a mohl radit dal?Divna logika!!!
  • Co tím chtěl Básník (Bábik) říci? Že slušný člověk, který vychová dítě a nějaký hnus ...
    ... ... dcerku, tak má ubohý človíček smůlu. Pokud by neštěstím byl stižen Babiš, tak by ho ihned zavedl? Nebo jak tomu mám rozumět? Opět plácnutí do vody! Neskutečné!
  • Pan Babiš je frajer, budu ho volit z celou rodinou, tím pádem mu dáme 5 hlasů!! *14*
    • KIMCID
      jo to jste byly vy *1* *1* *1*
  • já taky
  • Je to jen jeden z hnutí politických mafiánů, která se tváří jako volební uskupení občanských aktivistů ! Pro mě nikdy nebude slušným člověkem, klidně ať mu patří třeba celé Česko, ale to jeho podnikání je jedno velký letadlo!!!! Žije z dotací a toho, co rozkradl, stačí mi o jeho osobnosti i to, že se ho bojí i Zeman, a to už je co říct!!!
  • se vyjádřil Babiš, nic neřekl ten se stále jenom zdržuje ,
    a snaží se mlžit. To je úplně k ničemu, buď jsem A, nebo jsem B, nic jiného neexistuje. Jenže on lítá ode zdi ke zdi a neví čí je. Protože chce ty volby vyhrát, tak bude slibovat všechno i to, že chlapi budou rodit. Je to děsný , je to jenom mluvka a skutky nejsou vidět žádné. To jenom stále říká, že za 25 let se tady nic neudělalo a on , že to musí napravovat. 25 let se tu nic nedělalo, a co dělal 25 let Babiš? Navštěvoval vysoké hodnostáře z ODS a Mrázka a při tom se dobře kradlo. Tak nyní si šel do vlády , aby se na něj nepřišlo. Babiši , co ty jsi dělal 25 let, za to máš nyní ty miliardy, ale už by bylo zapotřebí konat, ale Ty by jsi si sral do vlastního hnízda, na to jsi příliš mazaný.
  • bych to navrhl za tunelování....,
    Ale to bychom přišli o ministra, že?
  • Trest smrti je potřeba zavést,je to tady horší a horší.
    • pro všechny StBáky a Klausovy kumpány,kteří nás dovedli do tohoto stavu.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit